A- A A+

کاهش تعداد مراجعات حضوری مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به ادارات

770

22678 مورد کاهش مراجعه حضوری مشترکان به امور ها و ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با توجه به راه اندازی پرتال خدمات غیر حضوری مشترکین بر روی سایت شرکت

 حسین تیموری معاون مشترکین و درآمد این شرکت گفت : با توجه به راه اندازی و پرتال خدمات غیر حضوری بر روی سایت شرکت ، شاهد کاهش تعداد مراجعات مشترکین به امورها و ادارات تابعه بوده ایم بطوری که در سال 92 بیش از 22678 مورد کاهش مراجعه حضوری داشته ایم و این عدد در چهار ماهه نخست سال جاری به عدد 6052 رسیده است .

حسین تیموری افزود : در پرتال خدمات غیر حضوری ارائه آخرین قبض ، لیست صورت حساب دو ساله ، تعرفه ها و محاسبه آب بهاء ، نمایش گردش حساب ، تسویه حساب ، نمایش وضعیت قرائت کنتور ، آخرین مانده قبض ، برنامه بعدی قرائت کنتور ، لیست پرداختها ، مشاهده سوابق تعویض کنتور ، لیست در خواستها ، واگذاری انشعابات آب و فاضلاب و تغییر نام مشترک صورت گیرد که مشترکان می توانند مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.abfankh.ir وارد پرتال خدمات غیر حضوری شده و با توجه به نیاز از آن بهره برداری نمایند و نیازی به مراجعه به ادارات نخواهند داشت .

تیموری بیشترین مراجعه به این پرتال را در چهار ماهه نخست سال مربوط به5130 مورد جهت پیگیری درخواستها ،4154 مورد اخذ آخرین قبض و 3128 مورد جهت اخذ تسویه حساب بر شمرد و بیشترین مراجعات را در شهر بجنورد 6880 مورد ، شیروان 2493 مورد و اسفراین 2330 مورد داشته ایم .

وی خاطر نشان ساخت : امید است روزی فرا برسد که تمامی مردم بتوانند در منزل خود به این خدمات دسترسی داشته باشند تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های رفت آمد از خدمات مطلوب تری برخوردار باشند .

برگزاری جلسه توجیهی نهضت روشنگری با محوریت دجال واره (ماهواره ) در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

769

جلسه نشست روشنگری با محوریت دجال واره با حضور اعضای شورای پایگاه و بسیجیان عضو فعال وعادی در محل سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی برگزار گردید.

روز سه شنبه 31/4/93 جلسه توجیهی نهضت روشنگری با محوریت دجال واره (ماهواره )با حضور استاد حیدر پور با مباحث مقابله با مضرات ماهواره برگزار شد .

محمد رضا شیردل فرمانده پایگاه امام حسین (ع) شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در این رابطه گفت :دشمنان اسلام با استفاده از کانالهای با توسعه ماهواره ای ، فرهنگ غلط و با برنامه ریزی ، فکر واندیشه خانواده ها به ویژه فرزندان را هدف قرار داده و استمرار وتکرار در موضوعات ضد ارزشی آن را به عنوان ارزش جلوه می نماید و مقابله با آن با توجه به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص توجه به فرهنگ مورد تاکید می باشد و به همین جهت راستای روشنگری اذهان پرسنل مبادرت به برگزاری این جلسه نمودیم .

در این جلسه توجیهی استاد حیدر پور به توضیح فلسفه نامگذاری سالها تو سط مقام معظم رهبری پرداختندو جنگ نرم از طریق ماهواره را از برنامه اصلی دشمن اعلام کردند.

حیدر پور افزود : دشمن در حوزه ماهواره می تازد ومتاسفانه ماهواره جزء سرگرمی برخی خانواده ها شده است .

وی ادامه داد: برنامه دشمن تحقق برنامه های شیطانی است که از طریق ماهواره ورود پیدا می کند ، با توجه به اینکه 70درصدیادگیری از طریق چشم اتفاق می افتد ،ماهواره هم نشان میدهد وهم درگیر می کند.

ایشان افزودند : وجود ماهواره در منازل باعث می شود جوانان ما از اسلام فاصله گرفته و پیگیر برنامه های غلط ماهواره باشند .

ایشانراه های مقابله با ماهواره را پر کردن اوقات فراغت جوانان و تقویت ایمان ،اعتقاد ، اخلاق ، رنگ دهی دینی به زندگیمان و آگاهی بخشی جوانان نسبت به مضرات ماهواره به مقابله با آن بپردازیم .

تولید و توزیع بیش از ده میلیون متر مکعب آب در سه ماهه نخست سال در استان خراسان شمالی

729

در سه ماهه نخست سال جاری بیش از ده میلیون متر مکعب آب شرب در استان خراسان شمالی تولید و بین مشترکین توزیع شده است

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت با اعلام خبر فوق گفت : در سه ماهه نخست سال جاری ده میلیون و 76 متر مکعب آب شرب از منابع زیر زمینی و سطحی استان تولید ، تصفیه و پس از گند زدایی در بین مشترکین شهری استان توزیع گردیده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 2 در صد افزایش داشته است .

مهندس علوی افزود : از این مقدار آب تولید شده در استان حدود 3 میلیون و 249 هزار متر مکعب از دو سد بیدواز اسفراین و سد شیرین دره در شهر بجنورد تولید شده و پس از تصفیه کامل در اختیار شهروندان اسفراینی و بجنوردی قرار گرفته و حدود 6 میلیون و 827 میلیون متر مکعب دیگر از چاه های موجود در استان تامین گردیده است .

علوی تعداد کل منابع آب شرب استان که در سه ماهه نخست سال در مدار بهره برداری بوده را 84 حلقه چاه و بهره برداری از دو سد شیرین دره و بیدواز عنوان نمود افزود : تامین آب سالم و بهداشتی و در حد استاندارد از وظایف اصلی شرکتهای آب و فاضلاب است که شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز در این راستا پس از استحصال آب از چاهها آنرا گند زدایی نموده و در اختیار مشترکین قرار می دهد و در شهر های بجنورد و اسفراین که آب از سد تامین می شود آب تولیدی در تصفیه خانه های مجهز تصفیه و کلر زنی شده و در بین مشترکان توزیع می گردد .

وی خاطر نشان ساخت در راستای تامین سلامت و بهداشت آب در استان بیش از 9923 کلیو گرم پودر پرکلرین برای گند زدایی آب مصرف گردیده است و بیش از 12173 مورد کلر سنجی در طی سه ماهه در سطح استان انجام پذیرفته است .

این نکته حائز اهمیت است که در حال شرکت آب و فاضلاب شهری استان دارای 164774 اشتراک آب و 46349 اشتراک فاضلاب می باشد و در شهر اسفراین 100 درصد آب مصرفی از سد بیدواز تامین میگردد و در شهر بجنورد حدود 60 در صد آب مصرفی از سد شیرین دره و مابقی از چاهها موجود در این شهر تامین می گردد و در بقیه شهر ها نیز آب شرب از چاهها و منابع موجود تاین میگردد .

تقدیر و تشکر اعضای شورای شهر صفی آباد از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

762

در پی اتمام طرح آب رسانی به شهر صفی آباد اعضای شورای شهر از مدیر عامل شرکت آبفای خراسان شمالی تقدیر و تشکر نمودند

پس از اتمام طرح آبرسانی به شهر صفی آباد و بهره مندی مشترکین شهر از این پروژه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، اعضای شورای شهر صفی آباد طی نامه ای مراتب تقدیر و تشکر اعضای شورای شهر و مردم صفی آباد را از مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت اعلام نمودند .

در بخش از این تقدیر نامه آمده است : مدیر عامل محترم شرکت آبفای شهری خراسان شمالی ، بدینوسیله مراتب تقدیر و سپاسگذاری خود و مردم فهیم و شهید پرور صفی آباد را جهت حل مشکل آب شرب این شهر اعلام میداریم .

این نکته حائز اهمیت که آبرسانی به شهر صفی آباد با اعتباری بالغ بر 4800 میلیون ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری همزمان با ایام ماه مبارک رمضان افتتاح و در مدار بهره برداری قرار گرفت و شامل حفر چاه به عمق 140 متر با آبدهی 14 لیتر بر ثانیه ، اجرای خط انتقال آب از چاه به مخزن بطول 5000 متر ، برق رسانی به چاه و تجهیز چاه که شامل ساخت اتاقک ، فنس کشی ، خرید و نصب تابلو برق و سایر اتصالات و تجیهزات سر چاه می باشد .

دیدار مدیر مسئولان روزنامه اتفاقیه و ارمغان خراسان شمالی با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

763

در دیدار مدیر مسئولان روزنامه های اتفاقیه و ارمغان استان خراسان شمالی با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب بر تعامل بیشتر تاکید شد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز پنج شنبه نوزدهم تیر ماه یزدان پناه مدیر مسئول روزنامه اتفاقیه خراسان شمالی و جهانی مدیر مسئول هفته نامه ارمغان ، نشستی با مدیر عامل آب و فاضلاب و در اتاق مدیر عامل برگزار نمودند .

درابتدای این نشست آخزین وضعیت آب شرب استان از سوی مهندس سید ابراهیم علوی برای میهمانان بازگو شد و در ادامه مهندس علوی همراهی و همکاری رسانه ها خصوصا رسانه های محلی را با شرکت در زمینه اعتلای فرهنگ صحیح مصرف آب امری ضروری دانست وافزود رسانه ای موفق خواهد بود که بدون جهت گیری واقعیت های جامعه را بازگو نماید و با نقد مشکلات راهکار های مناسب را نیز ارائه دهد .

در ادامه یزدان پناه و جهانی نیز حمایت ادارات و سازمانها را از رسانه های محلی گامی موثر در راه پیشرفت استان از نظر علمی و آگاهی بخشی بر شمردند و آنرا زمینه ساز دلگرمی ، تلاش و کوشش بیشتر اصحاب رسانه در به انجام رساندن وظیفه خطیر خود دانستند .

این نشست با تاکید بر تعامل بیشتر بین رسانه های محلی و شرکت آب و فاضلاب استان پایان پذیرفت .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1841 بازدید
1088 بازدید

1.44%
15.40%
1.96%
0.07%
0.26%
80.87%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):43
43 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : پنج شنبه 06-07-1402, 15:02