A- A A+

تاکید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی:  الویت اول در سال کاری جدید اجرای پروژه های سفر مقام معظم رهبری در زمان مقرر  می باشد

 

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب استان خراسان شمالي : مهندس سيد ابراهيم علوي در اولين جلسه شوراي معاونين بر اولويت بندي كارها و پروژه ها در سال 1392 تاكيد نمود و گفت : اولويت اول در اين شركت اجراي پروژه هاي سفر مقام معظم رهبري است و تمام تلاشها بايد معطوف به اجراء و اتمام پروژه هاي سفر معظم له در زمان مقررگردد.

سيد ابراهيم علوي افزود در حال حاضر 3 پروژه فاضلاب در شهرهاي بجنورد ، آشخانه و اسفراين و 3 پروژه آبرساني از پروژه هاي  از محل سفر رهبري در حال اجراء هست. كه درسال1392 نیز  پروژه هاي آبرساني ساير شهرها به اين پروژه ها اضافه خواهد شد.

علوي اظهار داشت : تامين آب مورد نياز شهروندان نیز  در سال جاری از مهمترین اهداف شرکت می باشد. نبايد شهروندان كوچكترين دغدغه اي از اين بابت داشته باشند. وي افزود در حال حاضر سالانه بيش از 35 ميليون متر مكعب آب توليد و در اختيار شهروندان قرار مي گيرد.

علوی در ادامه گفت: در سال گذشته با  تلاش شبانه روزی همکاران محترم شرکت آب منطقه ای با اتمام پروژه هاي آبرساني به بجنورد و اسفراين از سد شیرین دره و بیدواز در حال حاضر آب 3 شهر بزرگ استان بجنورد ، شيروان و اسفراين از آبهاي سطحي که کیفیت بالایی دارد؛ تامين مي گردد. و آب شرب مابقي شهرهای استان از منابع آبي زيرزميني تامين مي گردد كه با توجه به كاهش بارندگي در سال جاري و افت آب منابع زيرزميني و همچنین گرم شدن هوا که به طبع افزايش مصرف آن ناشی می شود و باید از هم اکنون مدیریت تولید و مصرف آب صورت پذیرد و تدابیری جهت تامین آب مورد نیاز این شهرها اتخاذ گردد.

علوی تصریح کرد  در سنوات گذشته شاهد همکاری و همیاری شهروندان استان خراسان شمالی در میزان صرفه جویی در مصرف آب بودیم که در سال جاری نیز با توجه به شرایط آب و هوایی   این همکاریها همانند سنوات گذشته بیشتر خواهد شد تا بتوانیم سال 1392 را همانند سالهای گذشته بدون هیچ گونه کم آبی همانند سنوات گذشته پشت سر بگذاریم.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1422 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):25
25 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 16-12-1399, 14:14