A- A A+

برگزاری همایش تجلیل از خانواده ، ایثارگران ،بازنشستگان و دانش آموزان نمونه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی :  روز پنج شنبه هجدهم آبان ماه سال جاری به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان خراسان شمالی  در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان با هماهنگی و همکاری همایشی را به منظور تجلیل از خانوادهها ، بازنشستگان ، ایثار گران و دانش آموزان نمونه برگزار نمودند

این همایش با حضور کلیه پرسنل شاغل ، بازنشسته ، خانوادهها و جمعی از مسئولین استانی در محل سالن همایش فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی شهر بجنورد برگزار گردید .

در ابتدای این همایش مهندس عفتی معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت : در خدمت خلق خدا بودن و سقایی مردم را بر عهده داشتن کار بسیار خطیری است که دارای اجر و ثواب معنوی و اخروی بسیاری است که در این اجر و ثواب علاوه بر خود پرسنل خانوادههای آنها نیز شریکند .

مهندس عفتی با اشاره به زحمات شبانه روزی پرسنل شرکتهای آب و فاضلاب افزود : موفقیت هر شخص در کارها مرحون زحمات و همدلی همسر و خانواده است .

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز ضمن تشکر از حضور خانوادهها در این همایش ،  خانواده را رکن اصلی هر جامعه ای برشمرد و پیشرفت و موفقیت هر فردی را در گروی پشتیبانی و همراهی همسر و خانواده عنوان نمود .

علوی در ادامه  ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع صمیمی و گرم همکاران و خانواده های آب و فاضلاب شهری و روستایی اعلام نمود که فلسفه برگزاری این جلسه شکر و تشکر است. زیرا خداوند بزرگ نعمت های زیادی را در اختیار انسان قرار داده که انسان به واسطه آن ها شکر گزاری می کند. مثل نعمت برخوداری از روزهای زیبای پاییزی، باران رحمت، سلامت، امنیت و حتی داشتن شغل خوب. شغل مقدس سقایی که انسان در سایه این شغل شریف ضمن ارتزاق و کسب روزی حلال بواسطه خدمتش از ثواب اخروی نیز برخودار خواهد شد.

وی افزود یکی از رموز شکر خدای بزرگ تشکر مخلوقات اوست زیرا در حدیث شریف آمده است من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق پس ما هم به همین دلیل از کلیه همکاران و خانواده های محترمشان تشکر می کنیم. از بازنشسته های عزیز به خاطر 30 سال تلاش صادقانه تشکر می کنیم. از دانش آموزان ممتاز به خاطر تلاش در ارتقاء سطح علمی و آینده سازی تشکر می کنیم و از ایثارگران عزیز به خاطر جان فشانی ها و دلاوری شان تشکر می کنیم.

در ادامه این همایش از ایثار گران ، بازنشستگان و دانش آموزان نمونه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود تقدیر و تشکر به عمل آمد

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
717 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):20
20 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17