A- A A+

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از روند اجراء شبکه جمع آوری فاضلاب، خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب شهر شیروان به طور سر زده بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: احمد رضا عفتی معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی، از روند اجراء پروژه شبکه جمع آوری، خط انتقال و همچنین حصار کشی زمین تصفیه خانه فاضلاب شهر شیروان به طور سر زده بازدید نمود که ضمن اعلام رضایت از پیشرفت فیزیکی این طرح خواستار تسریع روند اجرایی پروژه با توجه به شرایط آب و هوایی شد.

احمد رضا عفتی در این بازدید به خبرنگاران گفت: کلنگ زنی این پروژه در هفته دولت سال جاری توسط استاندار آغاز شده است که فاز اول این پروزه باید تا هشت ماه دیگر به پایان برسد. که کل اجراء پروژه 160 کیلومتر می باشد که برای فاز اول 20 کیلومتر اجراء شبکه فاضلاب در برنامه های شرکت آب و فاضلاب استان می باشد.

عفتی در ادامه افزود خوشبختانه با به کار گیری 4 پیمانکار که سه پیمانکار در بخش اجراء شبکه  جمع آوری فاضلاب در غرب شهر شیروان در خیابان های انصار و کشاورز  مشغول به اجراء پروژه می باشند که این پروژه از پیشرفت 10 درصدی برخوردار است که با این روند خوبی که ایجاد شده تا آغاز فصل سرما باید به اتمام برسد.

وی در ادامه از حصار کشی و فنس کشی زمین تصفیه خانه فاضلاب  شیروان خبر داد و افزود: خط انتقال و حصار کشی زمین تصفیه خانه فاضلاب به پیمانکار مجزا داده شده که این طرح نیز در حال اجرا می باشد. و وضعیت کار به نوعی است که عمق خط انتقال در بعضی نقاط به 10 الی 11 متر می رسد که این طرح نیز از پیشرفت فیزیکی 10 درصد برخودار است.

عفتی کل اعتبار این پروژه را 400 میلیارد ریال عنوان نمود و افزود هم اکنون برای اجراء این پروژه در سال جاری 22 میلیارد اعتبار تخصیص یافته است

سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت نیز ضمن همراهی معاون عمرانی استاندار گزارشی از روند اجرای پروژه را ارائه نمود.

سید ابراهیم علوی گفت: با توجه اینکه یکی از رویکردهای شرکت وزارت نیرو، سرعت در اجراء پروژه ها  است کخ در این پروژه نیز با  به کار گیری چهار پیمانکار و خرید تمامی لوله های مورد نیاز برای 20 کیلومتر شبکه در دست اجراء از اقطار 200 تا 1000 میلی متر و همچنین نظارت و پیگیری دقیق و دریافت گزارش هفتگی از پیمانکاران  ابراز امیدواری کرد پروژه در زمان مقرر به اتمام برسد وی در پایان خواستار تخصیص اعتبارات مصوب به این پروژه مهم شهرستان شیروان شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
12084 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):32
32 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 27-02-1400, 08:04