A- A A+

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب خراسان شمالي : در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ جلال دوست مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان خراسان شمالی و به منظور بزرگداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس جلسه بصیرتی در نماز خانه این شرکت برای کلیه پرسنل برگزار گردید .

این جلسه با قرائت زیارت عاشورا شروع شد و در ادامه سرهنگ جلال دوست در مورد ارزشها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس نکاتی را عنوان نمود .

سرهنگ جلال دوست گفت : با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و کوتاه شدن دست بیگانگان از کشورمان و آشکار شدن دستهای پنهان ابرقدرتهای شرق و غرب برای جهانیان ، دشمنان به فکر براندازی انقلاب نوپای ما افتادند و در این راه از هیچ اقدامی فرو گذار نبودند که از آن میان می توان به شورشهای داخلی احزاب ، حمله نظامی به طبس و ... اشاره کرد که هربار با یاری خداوند نقشه های شوم آنها نقش بر آب شد و در نهایت جنگ تحمیلی را بر ملت مظلوم ایران تحمیل نمودند .

جلال دوست در ادامه افزود : انقلاب اسلامی ایران برگرفته از اسلام ناب محمدی است و حکومتی است که دین را از سیاست جدا نمی داند و به همین دلیل استکبار جهانی خواهان از بین رفتن آن است .

وی با اشاره به هدفهای دشمنان از حمله به ایران گفت : دشمن هدفهای بسیار زیادی از حمله به ایران داشت و صدام نیز که آلت دست استکبار بود در توهم رسیدن به خواسته هایی از پیشنهاد حمله نظامی به ایران استقبال کرد و در پی هدف نابودی انقلاب که مهمترین هدف استکبار بود او نیز برای دستیابی به تجزیه خوزستان ، تسلط کامل بر اروند رود و جزایر سه گانه به کشور ما حمله کرد .

ایشان نتیجه این جنگ تحمیلی را جهانی شدن انقلاب و ادامه حیاط آن ، دفاع از آرمانهای انقلاب ، دفاع از دین و شرف و ناموس نامبرد  .

وی در پایان خاطر نشان ساخت : حال که انقلاب در به حول قوه الهی در مسیر آرمانهای مقدس امام راحل با شکوه تر از گذشته گام بر میدارد باید دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را در کلیه کارها سرلوحه خود قرار دهیم و نباید رشادتها و جانفشانی های شهیدان ، جانبازان و آزادگان را به دست فراموشی بسپاریم .

در پایان این جلسه از تعدادی از ایثارگران شرکت تجلیل به عمل آمد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
132 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):12
12 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35