A- A A+

نشست تحکیم بنیان خانواده با حضور مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

فاطمه قیومی مشاور وزیر نیرو درامور زنان و خانواده با حضور در جمع بانوان شاغل صنعت آب و برق استان خراسان شمالی بر تحکیم بنیان خانواده تاکید کرد .

index

روز یک شنبه 15 شهریور ماه فاطمه قیومی مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در سفر خود به استان خراسان شمالی در بین بانوان شاغل صنعت آب و برق استان حضور یافت .

 

در جلسه ای که به منظور رسیدگی به مشکلات بانوان شاغل در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای استان برگزار گردید قیومی ضمن ابراز خرسندی به جهت حضور در جمع بانوان این استان ، سخنانی را در رابطه با اهمیت تحکیم بنیان خانواده و همچنین نقش موثر زنان در پیشبرد اهداف صنعت آب و برق ایراد نمود .

 

اهم تصمیمات این جلسه عبارت بودند از :

 

تاکید بر برگزاری جلسات کمیته انسجام بخشی با توجه به تاثیر آن در کاهش هزینه ها به دلیل استفاده از تجارب و برگزاری سمینارهای مشترک ، تاکید بر ایجاد فرصتهای برابر در استخدام بانوان

 

تاکید بر استفاده از مرخصی زایمان 9 ماه در شرکت های آب منطقه ای و روستایی و یافتن راهکاری مناسب جهت استفاده از توان و تخصص بانوان و انتخاب زنان توانمند در پست های مدیریتی .

 

خاطر نشان می شود در پایان این جلسه پس از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ، قیومی کم مشکل بودن بانوان را نشان از توجه و اهمیت دادن مدیران صنعت آب و برق به حوزه های بانوان برشمرد .

 

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
445 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15