A- A A+

749

مهندس حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شیروان به همراه جمعی از همکاران با حجت الاسلام و المسلمین حسین کوثری امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفته صرفه جویی و مصرف صحیح آب انجام شد ابتدا مهندس حسینی گزارشی از وضعیت تامین و توزیع آب شرب شیروان ارائه نمود و گفت : نقش روحانیت به ویژه ائمه جمعه و جماعات در فرهنگ سازی و بخصوص مصرف بهینه آب در جامعه نقشی کلیدی و تاثیر گذار است و ما بر این باوریم که مردم با استماع فرمایشات امامان جمعه و جماعت بیشتر از گذشته به اهمیت و جایگاه آب در زندگی روز مره پی خواهند برد .

امام جمعه شهر شیروان نیز در این دیدار گفت : کار شناسان باید با انجام کارهای کارشناسی شده و مطالعه دقیق در زمینه تامین ، توزیع و مصرف بهینه آب ، راههای جدید و نوی مدیریت منابع آبی را بیابند و بر آن مدیریت نمایند .

حجت الاسلام و المسلمین کوثری توسعه کمی و کیفی آب در ابعاد مختلف را امری ضروری دانست و بر مصرف بهینه آن از سوی مردم تاکید نمود .

وی از مسئولین و دست اندر کاران تامین و توزیع آب نیز خواست برای جلوگیری از اسراف آب اصلاح شبکه های فرسوده و نظارت دقیق بر روی شبکه توزیع و تفکیک آب شرب از مصارف غیر شرب را با جدیت پیگیری نمایند .

وی نقد پذیری و شنیدن نظر دیگران را از مهمترین عوامل پیروزی یک مدیر خواند و خاطر نشان ساخت : توجه به آموزه های دین مبین اسلام که مملو از رهنمود ها و پند و اندرزها برای پرهیز از اسراف است راهگشای انسانها در تمامی اعصار بوده و در حال حاضر نیز تمسک جستن به آن می تواند بهترین و غنی ترین فرهنگ در مصرف بهینه آب باشد و مادامی که مردم به این آموزها جامه عمل بپوشانند موفق خواهند بود .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
328 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17