A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

برگزاری جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی آب در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

753

جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی در مصرف آب برای کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری بجنورد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : در چهارمین روز از هفته صرفه جویی جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی آب در رده سنی کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری برگزار شد .

در این جشنواره تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان بر روی برگه های سفید و پرده ای که روی دیوار نصب شده بود نقاشی های زیبایی در مورد روشهای صرفه جویی خلق نمودند .

این جشنواره که با هدف نهادینه نمودن مصرف آب برای کودکان به عنوان پایه های اصلی جامعه و گروهی که بیشترین درصد پذیرش آموزش را دارند برگزار گردید.

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به همراه معاونین طی بازدیدی که از این جشنواره داشتند به خبرنگار صدا و سیما گفت : شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در هفته صرفه جویی (یکم تا هفتم تیرماه ) در راستای نهادینه نمودن مصرف آب در بین هم استانی ها اقداماتی را انجام داد که از مهمترین آنها می توان به چاپ کتاب ، بروشور و اقلام تبلیغی و توزیع آن بین مشترکان ، نشست با امامان جمعه و ائمه جماعت استان با موضوع صرفه جویی آب و درخواست از آنان جهت آگاه سازی مردم ، تهیه و پخش تیزر ههای تبلیغاتی از سوی صدا و سیما ، نشست با برنامه سازان صدا و سیما برگزاری جشنواره نقاشی و ... اشاره کرد .

مهندس علوی افزود : آموزش تاثیر گزار آموزشی است که در سنین کودکی و در ناخود آگاه کودکان نقش ببندد و بر این باوریم که بهینه سازی مصرف آب باید از کودکان به عنوان پایه های اصلی آموزش شروع و در خانواده ها گسترش و توسعه یابد .

752

این نکته حائز اهمیت است که این جشنواره از سوی نشریات ، روزنامه ها و صدا و سیما و برنامه رنگین کمان ( برنامه مخصوص کودکان و نوجوانان شبکه استانی خراسان شمالی ) تحت پوشش خبری قرار گرفتند .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
564 بازدید
8472 بازدید
24981 بازدید
24981 بازدید
49455 بازدید
47270 بازدید
1555673 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):49
49 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 13-12-1397, 10:14