A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

رئیس ستاد اقامه نماز استان در بازدید سرزده از شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی :

  • چاپ
  • ایمیل

757

اقامه نماز اول وقت نه تنها به آرامش افراد كمك می‌كند بلكه به كارآمدی نیروی انسانی مشغول در ادارات و نهادها نیز منجر می‌شود .

 رئیس ستاد اقامه نماز استان در نماز جماعت شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی حضور یافت .

حجت الاسلام رضا احمدی فر پس از اقامه نماز در بین کارکنان شرکت آبفای شهری استان گفت : نماز جامع‌ترین عبادت الهی است كه در آن می‌توان همه فضیلت‌های انسانی، ارزشی و حتی ظاهری را مشاهده كرد به طوری كه در سایه نماز انسان به سرعت می‌تواند جایگاه‌های فضیلت و برتری را طی كند . ایشان ضمن تاکید بر اقامه نماز اول وقت و جماعت در زمان 20 دقیقه ای در ادارات گفت : اقامه نماز اول وقت نه تنها به آرامش افراد كمك می‌كند بلكه به كارآمدی نیروی انسانی مشغول در ادارات و نهادها نیز منجر می‌شود.

وی در ادامه از نماز به عنوان ركن رستگاری انسان در دنیا و آخرت یاد كرد و افزود: اگر نماز هر فرد در جامعه درست و شایسته باشد در سایر زمینه‌ها می‌تواند به مرحله رستگاری و حركت عبودی ارزشمند دست پیدا كند .

رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی در پایان ضمن تشکر از امام جماعت ، مدیر عامل و تمامی کارکنان این شرکت به خاطر برگزاری نماز باشکوه جماعت در اول وقت گفت : مواردی همچون ضرورت یاد و ذكر خدا، جلوگیری از منكرات، عبودیت و خشوع در پیشگاه مقام ربوبیت، شادابی روح انسان و... را از جمله اهداف و راز و رمز نهفته در امر نماز خواندن دانست و افزود: اگر نماز در قالب و زمان خاص خود انجام شود این اهداف تأمین می‌شود .پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
337 بازدید
1095 بازدید
13577 بازدید
13577 بازدید
26584 بازدید
45412 بازدید
1485532 بازدید

پیش بینی امروز
696

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):40
40 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 21-11-1397, 13:58