A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

تقدیر و تشکر معاون استاندار از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب استان خراسان شمالي : طی تقدیر نامه ا ی از سوی محمد حسین نژاد حسین معاون توسعه مدیریت و منایع انسانی استاندار خراسان شمالی از مهندس سید ابراهیم علوی  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جهت پیشبرد اهداف دولت الکترونیک  تقدیر تشکر به عمل آمد .

در قسمتهایی از این تقدیر نامه آمده است : بی تردید توسعه و پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان مرهون تلاش و مجاهدت افرادی است که با اخلاص و تعهد هه توان خویش را در طبق اخلاص نهاده و دل در گرو خشنودی خداوند تبارک وتعالی دارند و خدمت به مردم را باعث عزت و سربلندی خود می دانند .

بدینوسیله از تلاشهای خالصانه شما در پیشبرد اهداف دولت الکترونیک در استان تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون شما را در جهت خدمت به اسلام و انقلاب و امت شهید پرور استان خراسان شمالی ((باب الرضا (ع) و گنجینه فرهنگ ها )) تحت رهبری های داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم .

خاطر نشان می شود : نژادحسین دوم اسفند ماه با حضور در  شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  از نزدیک با فعالیتهای انجام گرفته توسط این شرکت در رابطه با طرح تکریم ارباب رجوع و دولت الکترونیک بازدید نمودند و اقدامات صورت گرفته در شرکت را مثبت ارزیابی نمودند .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
493 بازدید
739 بازدید
4595 بازدید
4595 بازدید
33768 بازدید
57525 بازدید
1447304 بازدید

پیش بینی امروز
480

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):27
27 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 12-10-1397, 21:04