A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با فرماندار شهرستان فاروج

  • چاپ
  • ایمیل

به گزار ش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی :  به منظور بررسی وضعیت منابع آبی  شهرستان فاروج و فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت حل مشکلات کم آبی این شهر؛ مدیر عامل این شرکت به همراه معاونین و مدیر امور فاروج با فرماندار این شهر دیدار و گفتگو کرد.

مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر گفت: توجه ویژه فرماندار محترم به بخش آب و فاضلاب که از زیر ساختهای اساسی زندگی سالم و بهداشتی در شهر ها است باعث دلگرمی پرسنل شرکت و امور جهت تسریع در اجرای پروژه ها  و ارائه خدمات مناسب و در شان مردم عزیز که سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند؛ می شود.

علوی در ادامه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در خصوص آبرسانی به شهر های فاروج و تیتکانلو ارائه نمود و گفت: با توجه به استفاده بی رویه کشاورزان منطقه از منابع آبی دشت فاروج، سفره های زیر زمینی این دشت به شدت کاهش یافته که این امر منابع آب شرب این شهر را تحت تاثیر قرار داده  و چاهها و منابع آب شرب با افت دبی مواجه گردیده که جهت مقابله با این امر در طرح مطالعاتی حفر یک حلقه چاه آهکی در دستور کار قرار گرفته است که می تواند بصورت مقطعی این مشکل را حل نماید اما برای حل مشکل در دراز مدت نیاز به همکاری و همیاری مسئولان  و مردم عزیز این شهر دارد .

وی همچنین خاطر نشان ساخت : شهرستان فاروج از نظر سرانه مصرف آب مقام اول را در استان خراسان شمالی دارا می باشد که دلایل عمده آن  وجود دامداری های کوچک و بزرگ در این شهرستان و استفاده آنها از آب شرب بهداشتی و همچنین آبیاری فضاهای سبز شهر فاروج می باشد و این در حالی است کمبود آب شرب در این شهر مشهود است که باید توجه بیشتری به این امر گردد..

منصور درتومی فرماندار شهرستان فاروج  نیز در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدم ماه بهمن و ایام ا... دهه فجر به مدیر عامل و هئیت همراه گفت: کم شدن فاصله ها بین مدیران ستادی استان و شهرستان ها باعث خدمت رسانی بهینه و بیشتر به مردم در شهرستان های کوچک می شود.

وی در ادامه ضمن قدر دانی از عملکر مثبت خوب این شرکت در مدیریت کمبود آب در سال جاری در شهر های فاروج و تیتکانلو گفت: برای حل مشکلات اجتماعی خصوصا آبرسانی به شهروندان این شهرستان این فرمانداری آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و ایجاد و بستر مناسب برای تعامل شرکت آب و فاضلاب شهری با سایر دستگاه های مرتبط جهت تسریع در اجرای پروژه ها و ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان اعلام می نماید .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
573 بازدید
739 بازدید
4675 بازدید
4675 بازدید
33848 بازدید
57525 بازدید
1447384 بازدید

پیش بینی امروز
576

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):31
31 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 12-10-1397, 21:04