A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

برگزاری کلاس آموزشی نرم افزار پرتال خدمات مشترکین آب و فاضلاب در خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

کلیه متصدیان خدمات مشترکین آب و فاضلاب در دفاتر پیشخوان دولت تحت آموزش قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب خراسان شمالي ، حسین تیموری معاون خدمات مشترکین و در آمد این شرکت گفت : با واگذاری کلیه خدمات مشترکین به دفاتر پیشخوان دولت در سال گذشته ، ارائه خدمات به متقاضیان از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام می گرفت که با توجه به لزوم ارتقاء نرم افزار مشترکین به منظور حذف مراجعات نرم افزار پرتال خدمات مشترکین آب و فاضلاب استان خراسان شمالی پس از بررسی های فراوان طراحی و مورد استفاده قرار گرفت  .

حسین تیموری افزود : با راه اندازی این پرتال آموزش کاربران و متصدیان دفاتر پیشخوان دولت نیازی ضروری بود که این شرکت با دعوت از کلیه متصدیان دفاتر پیشخوان دولت آموزشهای لازم برای کار با این نرم افزار را ارائه نمود .

تیموری هدف از برگزاری این جلسات را آموزش کامل و جامع نرم افزار پرتال خدمات مشترکین به کلیه متصدیان دفاتر پیشخوان جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به هم استانی های عزیز اعلام نمود .

وی در پایان خاطر نشان ساخت : پرتال خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی راه اندازی گردیده و از این پس مشترکین محترم می توانند با مراجعه به سایت شرکت به نشانی www. Abfankh.ir کلیه درخواستهای خود از قبیل درخواست انشعابات آب و فاضلاب ، اخذ آخرین قبض ، اعلام شماره کنتور ، درخواست اصلاح قبوض ، اخذ تسویه حساب و ... را  بدون مراجعه به این شرکت  در منزل انجام دهند .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
576 بازدید
8472 بازدید
24993 بازدید
24993 بازدید
49467 بازدید
47270 بازدید
1555685 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):49
49 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 13-12-1397, 10:14