A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

دیدار باز نشستگان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با مدیر عامل این شرکت

  • چاپ
  • ایمیل

رویکرد بین باز نشستگان و شاغلین در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی رویکرد مودت و دوستی است

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب خراسان شمالي : روز یک شنبه مورخ نوزدهم شهریور ماه سال جاری مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت با دعوت از باز نشستگان جلسه ای را برای رسیدگی به مشکلات ، گلایه ها و پیشنهادات این عزیزان برگزار نمود .

در ابتدای این جلسه مهندس علوی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باز نشستگان در شرکت گفت : قدر دانی و تشکر نمودن از کسی که بهترین زمان از عمر خود را صرف خدمت به مردم نموده کار ساده ای نیست که بتوان در یک جلسه و یا مراسمی با اهداء یک هدیه آنرا انجام داد ،  بلکه باید پای صحبتها و درد دلهای این عزیزان نشست و برای مشکلات آنان راه حل های اساسی ارائه نمود .

مهندس علوی افزود : تمام عزیزان بازنشسته که عمر گرانمایه خود را در این شرکت سپری نموده اند در حال حاضر در جایگاه بسیار خوبی قرار دارند و همچون سالیان گذشته در کنار ما هستند و خواهند بود و این وظیفه ماست که از تجربیات ارزشمند این عزیزان استفاده نمائیم و بر همت بلند آنان ارج نهیم .

علوی رویکرد بین بازنشستگان و شاغلین شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی را رویکرد مودت و دوستی بر شمرد و گفت : تعامل و همفکری بین شاغلین و بازنشستگان رمز موفقیت در پیشبرد اهداف شرکت خواهد بود و لذا این دوستی و مودت باید بیشتر از گذشته ادامه داشته باشد و بازنشستگان نیز خود را تافته جدا بافته از این شرکت فرض نکنند .

در ادامه این جلسه تعدادی از بازنشستگاه نظرات ، دیدگاهها و مشکلات خود را مطرح نمودند  و در پایان نیز جهت تعامل بیشتر بازنشستگان با هم و با پرسنل شاغل در شرکت ، خواستار تشکیل کانون باز نشستگان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی شدند .

در پایان جلسه مدیر عامل پس از شنیدن تمام صحبتها و پیشنهادات باز نشستگان گفت : آن چیزی که در قوانین ، مقررات و آئین نامه ها برای بازنشستگان در نظر گرفته است حق این عزیزان است و این شرکت نیز در اجرایی نمودن آنها از هیچ کوششی فرو گزار نبوده و همچون گذشته این روند را ادامه خواهد داد .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
755 بازدید
1682 بازدید
26196 بازدید
26196 بازدید
51328 بازدید
47270 بازدید
1557546 بازدید

پیش بینی امروز
672

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):32
32 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 13-12-1397, 10:14