A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

چاپ کتاب مدیریت زمان در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

 

ایمان چلیچ معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی و یکی از نویسندگان کتاب مدیریت زمان در مورد چاپ این کتاب گفت : زمان محدود و گذرا بوده و کنترل آن بسیار سخت و مشکل می باشد ، تقریبا بطور اجتناب ناپذیری اکثر انسانها در مواقعی که کارهایشان را به موقع انجام نمی دهند این گونه فکر می کنند که امروز هیچ وقتی در اختیار ندارند اما برای فردا وقت کافی در اختیارشان خواهد بود و لذا وقتی فردا نیز می رسد کارهای بسیار زیاد انجام نشده خواهند داشت .

ایمان چلیچ افزود : عبارت (( من واقعا وقت ندارم )) یکی از متداولترین پاسخ هایی است که از این گونه افراد در مواقع انجام کارها شنیده می شود .

چلیچ ضمن اشاره به این نکته که بهره مندی همه  افراد در استفاده از زمان و فرصتها  به یک اندازه است گفت : مهارت در بکار گیری زمان باعث  استفاده کار آمد و اثر بخش از زمان و در نتیجه باعث انجام کارها در اولین فرصت و بصورت صحیح خواهد بود .

وی گفت ما در این کتاب سعی نموده ایم در خصوص تجزیه و تحلیل زمان کار ، سازمان دهی کار ، تفویض موفقیت آمیز کار ، تهیه گزارش کار ، برگزاری جلسات ، کنترل فعالیتهای اتلاف وقت و روشهای ایجاد بیشترین وقت آزاد مطالبی راکه مورد نیاز همکاران باشد ارائه نماییم .

ایشان هدف از چاپ این کتاب را آشنایی کارکنان با عوامل مهم اطلاف وقت و مدیریت مناسب زمان جهت استفاده بهینه از وقت و فرصتها برشمرد و خاطر نشان ساخت : برگزاری جلسات بی حاصل ، تماسهای تلفنی مکرر ، کاغذ بازی های بی مورد ، مشکلات اداری ، واگذاری کارها بصورت معکوس ، آشفتگی و عدم تمرکز در انجام کارهای محوله و .... از مهترین مصادیق نداشتن مهارت در مدیریت زمان است .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
445 بازدید
3495 بازدید
5060 بازدید
5060 بازدید
25499 بازدید
137834 بازدید
1333403 بازدید

پیش بینی امروز
912

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):51
51 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 27-08-1397, 10:14