A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 99/04/01 می توانند تا تاریخ 99/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

پويش-ا-ب-ايران

رشد 4 درصدی پرداخت های غیر حضوری قبوض آب و فاضلاب در استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

03

پرداختهای غیر حضوری قبوض آب و فاضلاب شهری در استان با 4 درصد رشد به 85 درصد رسید

مهندس سید ابراهیم علوی سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : 85 درصد از شهروندان استان قبوض آب بهای خود را در سه ماهه ابتدای سال جاری به صورت غیر حضوری والکترونیکی پرداخت نموده اند و بر اساس آمار و اطلاعات موجود ، پرداخت های غیر حضوری شهروندان استان خراسان شمالی در مقایسه با مدت مشابه در سال 94 افزایش 4 درصدی را نشان می دهد .
مهندس علوی افزود : دولت تمهیدات مختلفی را در نظرگرفته است تا مردم بخشی از خدمات خود را از جمله پرداخت قبوض آب، برق،‌ گاز، تلفن و عوارض به صورت غیرحضوری و الكترونیكی دریافت كنندکه این امر موجب سهولت درانجام امور،کاهش حجم ترافیک شهری ، کاهش مصرف سوخت وصرفه جویی در وقت وزمان و همچنین اعتماد بالا و اطمینان به پرداخت می شود .

علوی اطلاع‌رسانی و تشویق مردم به پرداخت‌غیر حضوری قبوض آب بها را در رشد پرداخت های غیر حضوری نسبت به سالهای گذشته بسیار موثر دانست و آموزش، اطلاع‌رسانی، ارتفاء سطح سواد، میزان امکانات و تجهیزات را از مولفه‌های افزایش پرداخت‌های غیر حضوری ذکر کرد و افزود : شرکت آب و فاضلاب استان و بانك‌های استان با فراهم‌آوردن زیرساخت‌های پرداخت و انجام فعالیت های تشویقی و آموزشی و با اطلاع رسانی مناسب زمینه‌های پرداخت‌ غیر حضوری را مهیا نموده اند و مردم به راحتی می توانند با مراجعه به درگاه های پرداخت قبوض خود را به روشهای مختلف پرداخت نمایند .

ایشان بیشترین پرداخت‌ها را از طریق دستگاه‌های ATM عنوان نمود و خاطر نشان ساخت : تلفن بانك، دستگاه‌هایPOS، SMS، اینترنت و اینترانت نیز در جایگاه‌های بعدی پرداخت غیرحضوری قبوض آب قرار دارند.

در حال حاضر استان خراسان شمالی با تحت پوشش قرارداردن 21 شهر دارای 172085 مشترک آب و 49785 مشترک فاضلاب می باشد .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
471 بازدید
1570 بازدید
3125 بازدید
3125 بازدید
59556 بازدید
82062 بازدید
2451616 بازدید

پیش بینی امروز
624

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):9
9 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 10-01-1399, 13:39