A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 99/12/01 می توانند تا تاریخ 99/09/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

پیام مدیرعامل

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران
 

 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها،می‌داند.

  مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی  وغیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد.


آب و فاضلاب خراسان شمالی ، در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمیکند.

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند.

همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

در بخش پیوندها، پیوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید.

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

خط مشی نظام آراستگی

خط مشی نظام آراستگی

منشور حقوق شهروندی

منشور حقوق شهروندی

اهداف استراتژيك شركت

اهداف استراتژيك شركت

-         اين شركت با هدف بهبود مستمر در جهت افزايش رضايت ذينفعان، نظام مديريت يكپارچه مبتي بر استانداردهاي ISO 9001: 2008 و ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001: 2007 را مستقر و اهداف استراتژيك خود را منطبق با برنامه پنجم توسعه كشور كه مبناي جهت تعيين و بازنگري اهداف كيفي، زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي مي باشد را به شرح ذيل اعلام مي دارد.

1-    تامين، انتقال و توزيع آب شرب بهداشتي در محدوده شهري استان

2-    تسريع در انجام كارها و فعاليتها و صرفه جويي در هزينه ها با برنامه ريزي مناسب

3-    جمع آوري ، انتقال و تصفيه و رفع بهداشتي فاضلاب در محدوده شهري استان

4-    ارتقاء بهره برداري از طريق آموزش كاركنان و به كارگيري فناوري هاي نو و هدايت شركت به سوي يك سازمان دانش محور

5-    اولويت بخشي به موضوعات ايمني و بهداشت شغلي در حفاظت از محيط زيست

6-    مشاركت دادن همه ذينفعان اعم از كاركنان ، مشتريان ، مشاوران و پيمانكاران در جهت بهبود مستمر نظام مديريت يكپارچه.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
533 بازدید
1596 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):28
28 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15