A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

زیان انباشت آب و فاضلاب خراسان شمالی به ۳۸۷ میلیارد تومان رسید

  • چاپ
  • ایمیل

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از زیان انباشت شده ۳۸۷ میلیارد تومانی در این شرکت تا سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، محمدرضا شیردل معاون خدمات مشترکین و درآمد این شرکت، با اشاره به اینکه درآمدهای این شرکت پاسخگوی هزینه های آن نیست، اظهار کرد: ۲۱۸ هزار اشتراک شهری و ۱۲۵ هزار اشتراک روستایی در این استان وجود دارد که میزان درآمدهای ثبت شده از آن ها ۵۴ میلیارد تومان بوده است.

وی با بیان اینکه میزان درآمدهای 6 ماهه اول سال جاری، ۴۳.۵ میلیارد تومان در حوزه شهری و ۱۰.۵ میلیارد تومان در حوزه روستایی بوده است، گفت: این در حالی است که هزینه های ثبت شده طی ۶ ماه سال جاری ۹۵ میلیارد تومان بوده که با توجه به معوق بودن بدهی بازار و پیمانکاران، در حال حاضر این فقط شرکت در بخش جاری ۱۱۰ میلیارد تومان بدهکار است.

شیردل افزود: از لحاظ مصارف نیز بیشترین میزان متوسط مصرف، در بخش روستایی این استان وجود دارد که متوسط مصرف بخش خانگی روستایی در هر ماه ۱۷.۵ متر مکعب بوده و این در حالی است که متوسط مصرف در بخش شهری در هر ماه ۱۲.۵ متر مکعب است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه میزان هزینه های تامین و توزیع آب شرب در روستاهای این استان خیلی با درآمد فاصله دارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: پراکندگی روستاها و انتقال آب از مناطق خیلی دور دست و شبکه ضعیف و فرسوده سبب شده تا هزینه ها بیش از پیش افزایش یابد و از سوی دیگر بر زیان انباشت شده نیز افزوده شود.

وی توضیح داد: در حسابرسی انجام شده در سال گذشته این شرکت حدود ۹۸ میلیارد تومان زیان انباشت داشته که برای پرداخت ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی کمک زیان دولت ، زیان خالص شرکت  مبلغ ۹۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۰ بوده است.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی اظهار کرد: در مجموع زیان انباشت شده این شرکت تا انتهای سال گذشته، ۳۸۷ میلیارد تومان است.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
1672 بازدید
2825 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 18-11-1401, 18:48