A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

3 محله شهرستان شيروان با افت فشار و قطعي آب مواجه است

  • چاپ
  • ایمیل

قائم مقام شركت آب و فاضلاب خراسان شمالي گفت: محله هاي خانلق، كوي وحدت و پيروزي اين شهرستان در روزهاي اخير بدليل سوختن پمپ آبرساني با افت فشار و قطعي آب مواجه است.

رضا عطایی با اعلام این خبر گفت: محله هاي خانلق، كوي وحدت و پيروزي اين شهرستان در روزهاي اخير بدليل سوختن پمپ آبرساني با افت فشار و قطعي آب مواجه است.

وی علت قطعي آب را سوختن پمپ آب عنوان كرد و افزود: آب اين محلات از بند بالادست شهر شيروان تهيه مي شود كه پمپ آبرساني اين بند سوخته است و آبرساني به سختي انجام مي شود.

وي تصريح كرد: پمپ آبرساني اين منبع در حال تعمير است و به زودي آب اين بند وارد مدار مصرف شرب مي شود.

وی ادامه داد: مخزن آبرساني كوي وحدت در ارتفاع بالاتري از مخزن اصلي شهر واقع است و امكان آبرساني از مخزن اصلي وجود ندارد با اين حال مشكل قطعي آب اين منطقه عصر روز گذشته برطرف شد و امروز يكشنبه آب شهر خانلق و بلوار پيروزي كه دچار افت فشار بود نيز برطرف مي شود.

عطايي خاطرنشان كرد: براي رفع مشكلات قطعي آب اين مناطق، تعويض پمپ سوخته در حال انجام است و چند چاه آب با دبي 20 ليتر در ثانيه روشن و وارد مدار شد كه 500 ميليون ريال از محل اعتبارات داخلي شركت براي اين موضوع هزينه شد.

عطايي اضافه كرد: روزانه پنج سرويس با تانكر قطعي آب اين مناطق پوشش داده مي شد و در اين زمينه مشكلي وجود نداشت.

اكنون 131 روستا و 4 شهر زير پوشش اداره آب و فاضلاب شهرستان شيروان قرار دارند و 100 درصد شهرها و 94.7 درصد مناطق روستايي اين شهرستان را شامل مي شود.

شهرستان شيروان با 157 هزار نفر جمعيت به عنوان دومين شهر پرجمعيت خراسان شمالي، 63 هزار مشترك آب دارد كه از اين تعداد 19 هزار روستايي و مابقي شهري است

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
581 بازدید
6856 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):10
10 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : پنج شنبه 16-09-1402, 00:49