A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

وزیر نیرو در فاروج: هدف دولت از سفرهای استانی، رعایت عدالت در توزیع منابع و اعتبارات است

  • چاپ
  • ایمیل

هدف دولت از سفرهای استانی، رعایت عدالت در توزیع منابع و اعتبارات برای برطرف کردن مشکلات اقصا نقاط کشور است.

این مطلبی بود که وزیر نیرو در جلسه شورای اداری و نشست با نمایندگان اقشار مختلف شهرستان فاروج اظهار کرد.

جایی به گفته مهندس «علی اکبر محرابیان» سفر هیئت دولت به خراسان شمالی، به عنوان بیست و ششمین سفر دولت مردمی و انقلابی در یک سال گذشته است.

وزیر نیرو که به نظر می آید شناخت کاملی از خراسان شمالی و فاروج دارد، در این نشست از شهرستان فاروج به عنوان دارالعلما با مردمی قهرمان یاد و با بیان اینکه مردم این خطه در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب نقش برجسته و ممتازی دارند خاطرنشان کرد: فاروج زادگاه فقیه عالم و دانشمند «آقا نجفی قوچانی» صاحب اثر سیاحت شرق و سیاحت غرب و شهری پرافتخار است.

نماینده رییس جمهور در سفر به خراسان شمالی در شهرستان فاروج اظهار کرد: با وجود مضایغ مالی که در کشور وجود دارد مصوبات سفرهای استانی به خوبی پیش رفته و اعتبارات به موقع پرداخت شده است.

وی اولویت طرح های سفر هیئت دولت را تعیین تکلیف و تکمیل طرح‌های نیمه تمام اعلام و تصریح کرد: امروز صنعت، دیگر مختص به نقاط خاصی از کشور یا فقط مراکز استان‌ها نیست و باید تمام شهرستان‌ها از مواهب آن برخوردار شوند که شهرک‌های صنعتی نیز در همین راستا ایجاد شده است و تلاش خواهیم کرد تا مشکلات موجود شهرک‌های صنعتی را رفع و زیرساخت‌ها را مهیا کنیم.

مقام عالی وزارت نیرو افزود: در همین جهت امروز تفاهم نامه ساخت پست توزیع برق شهرک صنعتی فاروج با ۶۶ میلیارد تومان اعتبار امضا و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

«محرابیان» به بحث رفع تنش آبی که از مطالبات مسئولان فاروج بود نیز اشاه و اضافه کرد: در این خصوص بدون فوت زمان و از محل اعتبارات رفع تنش، هر مشکلی در شهر و روستاهای فاروج باشد با همکاری گروه‌های جهادی رفع خواهد شد.

وی به مطالبات نمایندگان کشاورزان نیز اشاره و اضافه کرد: بخش اعظمی از مطالبات کشاورزان استان در جلسات دیده شده و مصوبات اجرایی به زودی ابلاغ خواهد شد.

نماینده رییس جمهور در رابطه با حرایم نیز مطالبی ارائه و اظهار کرد: حرایم همچون حریم خط گاز و رودخانه ها جزو قوانین کشور و رعایت انها در جهت حفظ ایمنی و یک زندگی ارزشمند و سالم الزامی است.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
843 بازدید
10644 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 23-05-1401, 07:41