A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

امام جمعه فاروج در آیین ملاقات عمومی وزیر نیرو با مردم این شهرستان، خداشناسی، دشمن شناسی و شناخت محل اقامت را از مهم ترین انواع شناخت برای مومن دانست

  • چاپ
  • ایمیل

امام جمعه فاروج در آیین ملاقات عمومی وزیر نیرو با مردم این شهرستان، خداشناسی، دشمن شناسی و شناخت محل اقامت را از مهم ترین انواع شناخت برای مومن دانست و تصریح کرد: مسئولان با شناخت این حوزه ها می توانند مشکلات کشور را بهتر و سریع تر حل کنند.

حجت الاسلام «نوروزی» با اشاره به شناخت کامل آیت الله رییسی، رییس جمهور دولت مردمی از شهرستان فاروج اظهار کرد: قدردان حضور وزیر نیرو به عنوان نماینده دولت در شهرستان فاروج هستیم و به ایشان خیر مقدم عرض میکنیم.

وی افزود: شهرستان فاروج شهرستانی با ظرفیت های بزرگ  است که در همین راستا درخواست هایمان را تقدیم هیئت دولت کرده ایم که امیدواریم رسیدگی شود.

«نوروزی» اضافه کرد: از مسائل تحریم ها، مشکلات و فشار استکبار به کشور اطلاع و از رییس جمهور محترم در خواست داریم که در توزیع امکانات عدالت را رعایت کنند که البته این مسئله را وعده صادق ایشان می دانیم.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
932 بازدید
10644 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):16
16 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 23-05-1401, 07:41