A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

مشکل کمبود آب شرب در روستاهای قزلر و مهمانک شهرستان مانه و سملقان مرتفع شد

  • چاپ
  • ایمیل

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان، از رفع مشکل کمبود آب شرب در روستاهای قزلر و مهمانک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، «محسن روحانی» سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان با اعلام این خبر گفت: بدلیل گرفتگی لوله آب شرب روستای قزلر آب شرب این روستا دچار افت شدید شده بود که با تلاش کارکنان امور آبفای شهرستان مانه و سملقان،  یک کیلومتر از لوله 75 میلیمتری مورد شستشو قرار گرفت و مشکل آن مرتفع شد.

وی خاطر نشان کرد: منبع تامین آب شرب روستای 143 خانواری قزلر یک دهنه چشمه مشترک با روستای اینچه علیا می باشد که قبل از شستشوی خطوط آبرسانی به میزان نیم لیتر بر ثانیه آبدهی داشت که بعد از آن به 3.5 لیتر بر ثانیه افزایش یافت.

روحانی در ادامه از رفع مشکل کمبود اب شرب در روستای مهمانک خبر داد.

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان، با بیان اینکه در پی سوختگی پمپ چاه آب شرب روستای مهمانک، آب شرب روستا قطع گردید گفت: پمپ مذکور تعویض گردید و همچنین نشتی مخزن ذخیره آب شرب نیز تعمیر گردید و آب مورد نیاز اهالی از 2 لیتر برثانیه به 7 لیتر بر ثانیه افزایش یافت.

 

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
904 بازدید
10644 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):11
11 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 23-05-1401, 07:41