A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1400/09/01 می توانند از تاریخ 1400/06/01 تا تاریخ 1400/06/25 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1399 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1399 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

پیام مدیرعامل

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: ضرورت تشکیل اتاق فکر برای مدیریت در مصرف آب

  • چاپ
  • ایمیل

 

به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق، مدیران عامل شرکت های تابعه وزارت نیرو به همراه معاونین و و مدیران روابط عمومی  با حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهربجنورد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی؛ نماینده ولی فقیه در این استان بمناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق در دیدار با مدیران آب و فاضلاب گفت: کاهش نزولات آسمانی و افزایش جمعیت و نیاز به منابع آبی سالم بیشتر، نه تنها فرهنگ سازی برای اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی آب  توسط مردم را ضروری کرده  بلکه تشکیل اتاق فکر و برنامه ریزی عبور از این شرایط را نیز برای مسئولین و مدیران الزمی نموده است.

 حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری با بیان این‌که سلامتی مردم به آب شرب سالم وابسته است، گفت: رشد جمعیت و صنعتی شدن جوامع نیاز به آب سالم و بهداشتی را بیشتر کرده است که اگر درست مدیریت نشود زمینه ساز بحران های اجتماعی می‌شود و زمانیکه بحران اجتماعی ایجاد شود، مراجعات به دادگستری بیشتر و صلح و سازش کمتر خواهد شد.

وی افزود: کمبود منابع آب شیرین  و منابع تولید برق یک مسئله جهانی است که کشور ما را هم در برمی‌گیرد و با توجه به کاهش نزولات آسمانی در کشور مسئله تولید برق به یک مسئله اجتماعی حائز اهمیت تبدیل شده است که باید مدیران پیگیر جذب سرمایه گذار جهت تولید برق از راه هایی به غیر از استفاده از آب باشند.

وی با تاکید بر افزایش برنامه های تبلیغی برای حساس کردن مردم نسبت به مصرف درست آب، گفت: برای نهادینه کردن الگوی مصرف درست آب باید از ظرفیت های رسانه ها، خصوصاً رسانه ملی و بستر فضای مجازی بیش از پیش استفاده کنیم.

در ابتدای این دیدار مدیران صنعت آب و برق خراسان شمالی گزارشی از عملکرد و برنامه های صنعت را ارائه نمودند.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
413 بازدید
100 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35