A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1400/09/01 می توانند از تاریخ 1400/06/01 تا تاریخ 1400/06/25 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1399 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1399 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

پیام مدیرعامل

قریب یک سال پس از یکپارچه سازی وظایف و مسئولیت های آبفا شهری و روستایی، باهمت و تلاش شبانه روزی پرسنل آبفای استان صورت گرفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه آبرسانی بزرگ در شیروان

  • چاپ
  • ایمیل

طی مراسمی با حضور استاندار ، جمعی از اعضای شورای تامین استان، مدیران کل و مسئولین شهرستانی و با تلاشهای جهادی و شبانه روزی پرسنل آبفای استان دو پروژه بزرگ آبرسانی در شهرستان شیروان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی یک پروژه آبرسانی نیز آغاز شد.

در این مراسم، پروژه آبرسانی پایدار مجتمع گلیان و ۱۴ روستای پایین دست بعد از ۱۲ سال انتظار با اعتبار ۲۷۰۰۰ میلیون ریال و پروژه آبرسانی شهر زیارت با صرف اعتبار ۲۶۴۱۴ میلیون ریال به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی فاز یک پروژه آبرسانی به روستای حسین آباد نیز با اعتبار  ۱۰ هزار میلیون ریال آغاز شد.

 

???? پایان ۱۲ سال انتظار /آب شرب به شهرک گلیان رسید

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این مراسم با بیان اینکه روستانشینان حدود ۵۰ درصد از جمعیت خراسان شمالی را تشکیل می دهند و پیش از این بسیاری از روستاهای استان از آب شرب باکیفیت محروم بودند گفت: با نگاه ارزشمند نظام و دولت تدبیر و امید و حمایت های بی دریغ وزارت نیرو، از زمان اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی تاکنون بیش از  ۵۰روستای استان از نعمت آب شرب پایدار بهره مند شده اند.

مهندس ساقی در ادامه با بیان اینکه انتظار ۱۲ ساله اهالی و ساکنین شهرک گلیان شیروان جهت بهره مندی از آب شرب امروز به پایان رسید افزود: با پیگیری های شبانه روزی پرسنل محترم اداره آب و فاضلاب و حمایت های مجدانه استاندار محترم در جهت تامین اعتبارات لازم ، امروز شاهد بهره برداری از این‌پروژه و چند پروژه دیگر هستیم.

وی گفت: پروژه آبرسانی به شهر زیارت نیز از دیگر پروژه های مهمی بود که امروز به بهره برداری رسید و مشکل تامین آب شرب اهالی این شهر نیز مرتفع گردید .

"ساقی" به آغاز عملیات اجرایی فاز یک پروژه آبرسانی به روستای حسین آباد اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح ۳ هزار نفر از ساکنین از نعمت آب شرب برخوردار خواهند شد و برای این پروژه نیز ۲۸۰۰۰ میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: برای پروژه آبرسانی حسین آباد ۷۵۰۰ متر شبکه گذاری لازم است و در مرحله بعدی احداث مخزن در اولویت است.

ساقی در پایان بار دیگر ضمن تشکر از همراهی سایر دستگاه های اجرایی و پیگیری های استاندار محترم ، از تلاشهای بی شائبه و شبانه روزی پرسنل و پیمانکاران آبفای استان که در پروژه های آبرسانی به شهرک گلیان و شهر زیارت سنگ تمام گذاشتند تقدیر و تشکر کرد.

 

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
268 بازدید
100 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35