A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1400/09/01 می توانند از تاریخ 1400/06/01 تا تاریخ 1400/06/25 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1399 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1399 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

پیام مدیرعامل

بیانیه 13 آبان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

مسئله  ما با آمریکا، مسئله استکبار آمریکایی است؛ مستکبرند، متکبّرند، زورگویند، زیاده طلبند.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

 

۱۳ آبان سال روز استکبار ستیزی و مبارزه با طاغوت های زمان در حیات سیاسی- اجتماعی ملت مبارز ایران است.

در ١٣ آبان١٣٥٧، نوجوانان غیور ایرانی، یکپارچه برضد استکبار شوریدند، و انقلاب اسلامی ایران، انقلاب مستضعفین و مظلومان را با أهدای جان خود در دانشگاه تهران یاری کردند. خون هایی که مظلومانه بر زمین ریخت،گویی در رگ های نوجوانان، جوانان و همه ی ملت قهرمان ایران جوشیدن گرفت، و بزرگترین پدیده تاریخ معاصر، انقلاب اسلامی ایران رقم خورد. حزب الله بر عباد الشیطان غالب شد . انقلابی که مبنای آن نفی سلطه طاغوت و استکبار و حاصل آن استقلال ایران و کرامت ایرانی بود.

 

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دانشجویان مبارز و با بصیرت، آشیانه ی نماد مستکبرین عصر حاضر، آمریکای جنایتکار را نشانه رفتند، لانه جاسوسی و مرجع فتنه های داخلی، در پی اقدامات ظالمانه امریکا در دست درازی به سرمایه های ملت ایران، به تسخیر دانشجویان پیرو خط امام راحل رحمه الله علیه در آمد. حرکتی که امام(ره) از آن به عنوان  «انقلاب دوم» تعبیر  و ملت قهرمان ایران با تجمعات عظیم خود در سراسر کشور آن را همراهی و تایید کردند.

 

بازخوانیِ جریان انقلاب اسلامی ایران و مواجهه ی حق با هژمونی شیطانی که غرب آن را نمایندگی می کند، با استناد به وعده های الهی در قرآن در مبارزه با طاغوت، و مصادیق و مستندات فراوان تاریخی ملت ایران علیه استکبار، نشان می دهد که عزت و اعتلای ما، در مبارزه دائمی با استکبار و نه مصالحه است.  به تعبیر رهبر معظم انقلاب (حفظه الله):«...در مقابل دشمن مستکبر نباید کوتاه آمد بلکه باید نظام اسلامی به حدی از اقتدار، استحکام و مصونیت برسد که دشمنان احساس کنندکاری از دست آنها برنمی آید...»

ما بسیجیان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  ضمن پاسداشت خون شهدای ایران به‌ویژه شهدای عرصه مقاومت ضد آمریکایی و تکریم و تعظیم مقام شامخ امام راحل (ره) به‌عنوان شخصیتی که رهبری این نهضت را عهده‌دار بود، از آحاد و اقشار مختلف استان برای حضور حماسی و پرشور در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت می نمائیم؛ چراکه این راهپیمایی پیام دیگری از زنده بودن روحیه و تفکر انقلابی ملت ایران به سران کشور‌های استکباری، به‌ویژه آمریکا خواهد داد.

 

 

بسـیج و روابط عمومی شـرکت آب و فاضلاب اسـتان خراسـان شـمالی

 

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
423 بازدید
100 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):28
28 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35