A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

اعلام آمادگی شرکت فرآب برای سرمایه گذاری در 4 طرح از طرح های آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

شرکت فرآب یکی از شرکت های تخصصی در حوزه سرمایه گذاری در طرح های آب و فاضلاب ، از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در محل نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش بازدید و در این بازدید برای سرمایه گذاری در 4 طرح از طرح های آب و فاضلاب استان اعلام آمادگی نمود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، در این بازدید که توسط محسن رام معاون توسعه طرح های شرکت فرآب به همراه دکتر بابک ابراهیمی مشاور ایشان انجام شد ، طی جلسه ای یک ساعته انواع فرصت های سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی برای ایشان تشریح شد.

مهندس وحدانی مدیر دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : طرح های تکمیل و بهره برداری از طرح آبرسانی به شهر بجنورد به روش ROT ، طرح ارتقا کیفی آب چاههای شهر بجنورد به روش BOO ، تکمیل و بهره برداری از طرح فاضلاب بجنورد به روش Buy Back  و پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شیروان به روش فایناس داخلی ( ماده 56 ) از جمله طرح هایی است که شرکت فرآب برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرد.

وی افزود : شرکت فرآب از جمله شرکت های تخصصی و حائز اهمیت در حوزه سرمایه گذاری در طرح های آب و فاضلاب است و تاکنون پروژه هایی زیادی را در سطح کشور اجرا نموده است.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
195 بازدید
2790 بازدید
3623 بازدید
3623 بازدید
33453 بازدید
37717 بازدید
1644619 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 02-02-1398, 11:45