A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه

فرصت های سرمایه گذاری

نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش فرصت مغتنمی برای معرفی طرح های شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به سرمایه گذاران بود

  • چاپ
  • ایمیل

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی حضور شرکت آب و فاضلاب استان در نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش را فرصت مغتنمی برای معرفی طرح ها و پروژه های این شرکت به سرمایه گذاران بخش خصوصی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت گفت : با توجه به استقبال خوب بازدید کنندگان از این نمایشگاه فرصت مناسبی پدید آمد که طرح ها و پروژه های آب و فاضلاب استان و ویژگی های آن برای سرمایه گذاران ، تامین کنندگان مالی و مجریان پروژه ها معرفی و تبیین شود.

وی افزود : مذاکره و رایزنی با تعداد زیادی از مخاطبان تخصصی در یک زمان کوتاه برای شناساندن طرح ها و پروژه ها به آنها ، دستاورد مطلوبی است که در فضای خارج از نمایشگاه و با توجه به پراکندگی مخاطبان در سطح کشور به ماهها زمان نیاز دارد.

خاطر نشان می شود در این نمایشگاه شرکت فرآب ، شرکت پارس آب تدبیر و شرکت خورشید تاجران بین الملل برای سرمایه گذاری در طرح های شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی اعلام آمادگی کردند.

گفتنی است نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش که از 30 مهر الی 3 آبان 97 در جزیره کیش برگزار گردید که غرفه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی همه روزه میزبان بازدید کنندگان بوده و ضمن معرفی طرح ها و پروژه های شرکت جهت سرمایه گذاری ، پاسخگوی سوالات کلیه بازدید کنندگان نیز بوده است.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
241 بازدید
2790 بازدید
3669 بازدید
3669 بازدید
33499 بازدید
37717 بازدید
1644665 بازدید

پیش بینی امروز
168

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):22
22 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 02-02-1398, 11:45