A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1400/09/01 می توانند از تاریخ 1400/06/01 تا تاریخ 1400/06/25 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1399 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1399 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

پیام مدیرعامل

شناسایی 45 انشعاب آب غیرمجاز در خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

معاون مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از شناسایی 45 انشعاب آب غیرمجاز طی 4 ماهه نخست سال 97 در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی، محمد رضا شیردل معاون مشترکین و درآمد این شرکت با اشاره به قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب ، برق ، تلفن ، گاز و فاضلاب مصوبه 10 خرداد ماه سال 96 مجلس شورای اسلامی که در آن به صراحت بیان شده که هر کس بدون پرداخت حق انشعاب و اخذ انشعاب آب و فاضلاب ، برق ، گاز و تلفن مبادرت به استفاده غیر مجاز از آنها بنماید ، علاوه بر جبران خسارت وارده به جزای نقدی معادل یک تا دو برابر خسارت وارده محکوم خواهد شد ، گفت : طی 4 ماهه ابتدای سال 97 ، 45 فقره انشعاب غیر مجاز در استان شناسایی شده که بعد از شناسایی این گونه انشعابات  ، انشعاب قطع و سپس به مشترک برای خرید انشعاب مجاز اخطار داده می شود و اگر خسارتی از سوی مشترک به شبکه آب وارد شده باشد جریمه های آن از مشترک اخذ و درصورت تداوم این عمل به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.

ایشان افزودند: از تعداد 45 انشعاب غیرمجاز ، 10 فقره در شهرستان بجنورد، 19 فقره در شهرستان شیروان، 6 فقره در شهرستان اسفراین، 8 فقره در شهرستان فاروج ، یک فقره در شهرستان گرمه و یک فقره در شهرستان راز و جرگلان شناسایی شده است که تعدادی با پرداخت حق انشعاب تبدیل به انشعاب مجاز شده اند و باقی مانده این گونه انشعابات قطع و اخطارهای لازم به صاحبان اینگونه انشعابات داده شده است .

وی یادآور شد : طی این مدت در شهرهای جاجرم و آشخانه انشعاب غیر مجاز شناسایی نشده است.

شیردل در ادامه افزود: نصب غیرمجاز انشعاب آب توسط برخی از شهروندان علاوه بر تخریب و وارد آوردن خسارت به بیت المال موجب نفوذ آلودگی به شبکه توزیع آب شرب می شود که عملا با بهداشت و سلامت شهروندان در ارتباط است لذا از شهروندان محترم تقاضا می شود هنگام مواجه با این گونه موارد ، مراتب را به مرکز ارتباطات مردمی 122 گزارش دهند.

وی علت اصلی نصب انشعاب غیرمجاز از سوی بعضی از شهروندان را عدم رعایت حقوق شهروندی ، عدم آگاهی از عواقب انجام اینگونه اعمال، نداشتن مدارک لازم جهت خرید انشعاب آب مجاز مانند پروانه ساختمانی ، عدم مجوز حفاری توسط شهرداری ها و ... برشمرد و افزود : جهت رفاه حال هم استانی ها  کلیه خدمات خرید و نصب انشعابات آب و فاضلاب به دفاتر پیشخوان دولت و بخش خصوصی واگذار گردیده است و در دو شیفت صبح و عصر این گونه خدمات در حال ارائه می باشد لذا از کلیه هم استانی ها خواهشمندیم از طریق راههای قانونی نسبت به خرید انشعاب آب اقدام کنند و از چالش های احتمالی آینده جلوگیری نمایند .

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
238 بازدید
100 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):13
13 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35