A- A A+
  • اخبــار
  • اطلاعیــه
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1400/09/01 می توانند از تاریخ 1400/06/01 تا تاریخ 1400/06/25 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1399 شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1399 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

پیام مدیرعامل

از آب شرب، برای مصارف غیر شرب استفاده نکنیم

  • چاپ
  • ایمیل

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل آبفای خراسان شمالی گفت : در شرایط خاص و حساس کنونی که مردم فهیم استان خراسان شمالی با پیروی از تدابیر ستاد مبارزه با کرونای استان و با رعایت فاصله اجتماعی درصدد شکستن حلقه اتصال این بیماری مسری هستند و از آنجا که یکی از مهمترین راه های پیشگیری از کرونا حفظ بهداشت فردی است، یکی از ملزومات این امر مهم  وجود آب میباشد.

لذا بار دیگر از عموم هم استانی های گرامی تقاضا داریم با توجه به افزایش مدت زمان حضور در منزل از مصرف آب بجز برای شرب و بهداشت فردی جدا بپرهیزند .

ساقی افزود :روند مصرف افزایشی مصرف آب به علت گسترش بیماری کرونا، اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد اما می توان با اقدام هایی به ظاهر کوچک و کم‌هزینه مانند کاهش زمان استحمام، عدم شستشوی ماشین و حیاط منازل و... مسائل را به گونه ای مدیریت کرد تا امکان تامین آب برای همه هم استانی های عزیز فراهم شود.

ساقی با اشاره به کاهش فشار آب در منازل پایین دست روستاها بعلت آبیاری صیفی جات در فصل بهار، گفت : روستانشینان عزیز توجه داشته باشند، آبی که توسط آبفا تامین می‌شود را در شرایط کنونی به هیچ عنوان نباید برای دام و یا آبیاری صیفی جات استفاده نمایند، تا در روزهای پیش رو که دمای هوا افزایش خواهد یافت، برای مصرف شرب در روستاها دچار مشکل نشویم.

وی خاطرنشان کرد: پس از یکپارچه سازی وظایف و مسئولیت‌های شرکت‌های آبفای شهری و روستایی در تابستان سال گذشته، مشکل کمبود آب شرب ۵۰ روستای استان علیرغم محدودیت‌های مالی موجود  مرتفع گردید و با توجه به مطالعات انجام شده و تدوین سند آبرسانی پایدار به روستاهای استان، جهت رفع مشکل کمبود آب شرب این روستاها،  ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز می باشد که در صورت تامین اعتبار، مجموعه آبفا با توان عملیاتی بالا آمادگی کامل جهت حل مشکلات را در یک بازه زمانی ۵ ساله دارا می باشد و در نهایت حاصل این تامین اعتبار و کار فشرده پنج ساله، حذف دغدغه‌های تامین آب شرب روستانشین استان تا افق ۱۴۰۴ خواهد بود.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
396 بازدید
100 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35