A- A A+

718

همزمان با روز زن دوره های آموزشی اقتصاد مقاومتی با رویکرد کاهش هزینه های درمان در منزل و کلاس مهارتهای زندگی برای بانوان همکار برگزار گردید .

 همزمان با سالروز ولادت بزرگ بانوی اسلام حضرت صدیقه کبری (س) و بزرگداشت مقام زن دوره های آموزشی با موضوعات اقتصاد مقاومتی با رویکرد کاهش هزینه های در مان در منزل و کلاس آموزشی مهارتهای زندگی در روزهای 30 و 31 فروردین ماه برای همکاران خانم در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید .

در دوره اقتصاد مقاومتی با رویکرد کاهش هزینه های درمانی در منزل که با حضورخانم سیدی که با موضوع مهارتهای زندگی و اقتصاد مقاومتی برگزار گردید همکاران با شیوه های طب سنتی ، تغذیه سالم ، استفاده از تجربیات پدر بزرگها و مادر بزرگها در استفاده مواد غذایی آشنا شدند .

سیدی در بخشی از سخنان خود گفت : زن در خانواده علاوه بر ایفای نقش همسر خوب و مادر نمونه بودن باید مدیر و مدبر خوبی برای خانواده نیز باشد و بتواند با کاهش هزینه ها به اقتصاد خانه و خانواده کمک موثری بنماید که یکی از هزینه های مهمی که گریبانگیر خانواده هاست ، هزینه سنگین درمان را شامل می شود و یک زن مدیر و مدبر می تواند با تهیه غذای سالم از بروز بسیاری از بیماری ها در خانواده جلوگیری نماید و در کاهش هزینه ها موثر باشد .

در دوره آموزش مهارتهای زندگی نیز که با حضور خانم یزدان پناه از مدرسان دانشگاه برگزار گردید ، همکاران خانم با مهارتهای زندگی از قبیل همسر و مادر مناسب بودن آشنا شدند .

در این کلاس آموزشی در مورد تفاوتهای زن و مرد در خانواده و قبول تفاوتها از سوی مرد و زن ، روشهای مناسب برخورد با همسر و فرزندان و همچنین تربیت فرزندان صالح مطالب ارزنده ای از سوی یزدان پناه ارائه گردید .

یزدان پناه خوب دیدن ، خوب شنیدن و خوب صحبت کردن را از مهمترین عوامل موفقیت یک فرد در زندگی دانست که باید از سنین پیش دبستانی به آن پرداخته شود .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
322 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17