A- A A+

714

شورای هماهنگی مدیران عامل شرکتهای آب و فاضلاب شهری ، روستایی و آب منطقه ای با حضور مهندس رحیم میدانی معاون وزیر نیرو برگزار گردید

 روز چهار شنبه سوم اردیبهشت ماه ، مهندس رحیم میدانی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در سفری که به منظور بررسی وضعیت آبرسانی استان خراسان شمالی به این استان داشت در نشست شورای هماهنگی مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب شهری ، روستایی و آب منطقه ای که در محل شرکت آب منطقه ای استان برگزار شده بود حضور یافت .

در این نشست مهندس سید ابراهیم علوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالی گزارشی در مورد آخرین وضعیت منابع آبی ، ذخایر ، وضعیت شبکه های آبرسانی موجود در استان ، درصد برخورداری شهروندان از خدمات آب و فاضلاب و همچنین خلاصه گزارشی از عملکرد سالیانه و چالشهای پیش روی شرکت ارائه نمود .

در ادامه مهندس رحیم میدانی گفت : در سالی هستیم که سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده و در این سیاست ارتقاء بهره وری منابع آبی مربوط به شرکت های آب منطقه ای ، آب و فاضلاب شهری و روستایی است .

معاون وزیر نیرو افزود : با شروع فعالیت دولت جدید ، فضای انجام اقدامات اصولی در زمینه آب فراهم شده و توجه به مقوله آب و استفاده بهینه از این نعمت الهی بصورت اصولی از خواستهای اساسی این دولت است .

713

رحیم میدانی : عوض کردن روشهای موجود در استفاده از منابع آبی ، استفاده از راه حلهای نتیجه بخش ، نگاه مدیریتی به افق های آینده در بخش آب و داشتن برنامه های جامع برای تامین کمی و کیفی آب جهت برطرف نمودن نیاز جامعه را از مهمترین آثار مثبت آینده نگری در مورد منابع آبی دانست .

وی با اشاره به سیاستهای کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری گفت: ارزش افزوده استفاده از هر متر مکعب آب در بخش کشاورزی و مصارف خانگی و صنعت بسیار پایین است و این دلیل نمی شود هرکسی اجازه داشته باشد هر اندازه که می خواهد از منابع آبی آب برداشت نماید و در این زمینه مدیران می توانند با اتخاذ برنامه هایی این امر را برای عموم مردم شفاف سازی نموده و در نهادینه نمودن مصرف آب در کلیه زمینه ها کوشا باشند .

وی همچنین کار کردن در بخش آب را شغلی مقدس خواند و افزود ما باید سعی کنیم مدیر آب باشیم و آب و خدمت گزاری به مردم باید برای ما مقدس باشد نه موقعیت و جایگاه خودمان .

وی در پایان استفاده از متخصیصن مجرب ، شناسایی و بکار گیری پیمانکاران جدید ، نظارت مستمر و دقیق بر پروژها در تمامی مراحل ، رفع بدبینی و پرهیز از گناهان کوچک را رمز موفقیت یک مدیر بر شمرد .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5206 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):35
35 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07