A- A A+

609

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل این شرکت به همراه درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی روز شنبه مورخ 24 اسفند ماه با مهدوی مدیر کل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار مهندس علوی گفت : صدا و سیمای استان با همکاری تهیه گزارشها و خبرهای حوزه آب و فاضلاب و پخش آن سهم بسزایی در نهادینه نمودن مصرف صحیح آب در بین هم استانی های عزیز داشته بطوری که در تابستان سال 91 در بد ترین شرایط از نظر تامین آب شرب توانستیم با آگاه سازی صدا و سیما و همت مردم در صرفه جویی آن سال را پشت سر بگذاریم .

در ادامه این جلسه مهندس علوی افزود با توجه به عدم بارش های مناسب در سال جاری و افت شدید منابع آبی در استان و همچنین بالا رفتن مصرف آب مشترکین باعث بوجود آمدن مشکلات و چالشهایی در تامین آب مورد نیاز مشترکین خصوصا در فصول گرم سال خواهد بود که جز با همکاری کلیه ارگانهای ذیربط و خصوصا صدا سیما ، فائق آمدن بر این مشکلات امکان پذیر نخواهد بود .

مهدوی مدیر کل صدا و سیمای استان نیز در این دیدار گفت : یکی از وظایف ذاتی صدا و سیما آگاهی بخشیدن و حرکت در راستای فرهنگ بهینه مصرف است و در این زمینه از هیچ کوششی فروگزار نبوده است .

مهدوی افزود : صدا و سیما در کنار سایر پتانسیل ها مانند نماز جمعه ، امامان جماعت ، آموزش و پرورش و... می توانند مهم ترین نقش را در نهادینه نمودن مصرف آب ایفا نمایند .

وی پاسخ رو در روی مسئولان به خبر نگاران را از راه کارهای دیگردر زمینه نیل به هدف دانست و افزود زمانی که خبر نگاران و اصحاب رسانه بدرستی توجیه شوند و اطلاعات کامل و جامع در مورد یک موضوع داشته باشند می توانند موضوع را بدرستی برای عموم مردم توضیح دهند و در همان راستا برنامه هایی را تهیه و تدوین نموده و در اختیار عموم قرار دهند .

در پایان این دیدار هر طرف بر همکاری و تعامل بیشتر تاکید نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
999 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):38
38 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15