A- A A+

607

سید ابراهیم علوی مدیر عامل این شرکت با روحانیون ستاد و امور های               تابعه دیدار کردند . وی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاشهای چشمگیر و خالصانه ائمه جماعات در زمینه اقامه نماز اول وقت، اجرای برنامه های دینی و مذهبی، پاسخگویی به سوالات دینی ، سخنرانی، همکاری در برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر برنامه ها اظهار داشت: روحانیون با توجه به تعالیم دینی ، راه را برای ما مشخص می کنند و مطمئناً ارشادات روحانیت معزز باعث هدایت همه ما خواهد بود .

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در این دیدار گفت : ائمه جماعات یک دستگاه فکری مستحکم برای تشخیص شبهات و صیانت از عقاید مردم هستند . علوی در ادامه افزود : راه نجات فرهنگی ما از نماز و نماز جماعت می گذرد .

مهندس علوی با اشاره به آثار اجتماعی و فردی نماز و نماز جماعت   گفت : این امر می تواند در توسعه خدمت و پاسخگویی به مردم و سالم کار کردن تاثیرگذار باشد که امام جماعت بانی این مهم در شرکت ها و ادارات هستند .

سید ابراهیم علوی با تاکید بر اینکه در شرکت و امورهای تابعه نماز جماعت باید پر رنگ تر باشد، اظهار داشت: باید اهمیت نماز جماعت برای کارکنان مشخص شود و همچون سیره پیامبر (ص) با خلق عظیم و با ایجاد شادابی و نشاط باعث جذب بیشتر همکاران به نماز جماعت شویم .

وی ادامه داد: وظیفه ائمه جماعت سنگین است به دلیل اینکه این افراد انسان ها را به دین خدا دعوت می کند و اقامه نماز را انجام می دهند.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار امامان جماعت ستاد و امورهای تابعه پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان نموده و از حمایتهای مدیریت عامل و تمامی کارکنان مجموعه آب و فاضلاب تشکر نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1115 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05