A- A A+

606

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : ، برومند مدیر کل امور اجتماعی استانداری و علی رحیمی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ضمن بازدید از کتابخانه شرکت در مورد همکاری های بیشتر با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی دیدار و گفتگو نمودند .

در این بازدید مهندس علوی با اشاره به گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی گفت : در عصر حاضر به دلیل وجود بسیاری از رسانه های جمعی از قبیل روزنامه ها ، مجلات ، اینترنت ، شبکه های ماهواره ای و ... دسترسی به اطلاعات برای عموم بسیار ساده شده که دراین میان سوء اطلاعات نیز به وفور در اختیار همگان قرار دارد و در این شرایط فراهم آوردن امکاناتی برای جذب همکاران و خانواده های آنان به استفاده از اطلاعات سالم ومطلوب از دغدغه های این شرکت بوده و به همین دلیل راه اندازی کتابخانه در دستور کار قرار گرفت و اجرایی گردید .

در ادامه این جلسه مهندس علوی خواستار همکاری و تعامل بیشتر کتابخانه های عمومی استان با کتابخانه شرکت آب و فاضلاب در تامین کتاب و منابع اطلاعاتی شد .

علی رحیمی مدیر کل کتابخانه های استان و برومند مدیر کل امور اجتماعی استانداری در بازدیدی از محل کتابخانه ، اقدامات انجام گرفته را بسیار خوب ارزیابی نمودند .

علی رحیمی توجه مسئولین شرکت آب و فاضلاب به کتاب و کتابخوانی را از کارهای ابتکاری دانست و افزود انجام اقدامات فرهنگی در کنار خدمت به مردم از اقداماتی است که باعث رشد فکری کارکنان و خانوادههای آنان شده و اقدامی خدا پسندانه بوده که ما نیز با تمام توان آمادگی خود را برای پشتیبانی از این کتابخانه اعلام می داریم .

لازم به ذکر است کتابخانه شرکت آب و فاضلاب در بهمن ماه سال جاری افتتاح و جهت استفاده در اختیار همکاران قرار گرفت .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
982 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):44
44 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15