A- A A+

465

مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت به منظور تعامل بیشتر شرکت آب و فاضلاب شهری استان و همچنین بررسی وضعیت منابع آب شهرستان و تبریک انتصاب دکتر علی محبی به سمت فرمانداری شهرستان جاجرم با حضور در محل فرمانداری شهرستان جاجرم با فرماندار این شهر دیدار و گفتگو کرد .

مهندس سید ابراهیم علوی ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت فرمانداری شهرستان جاجرم گفت : برآورده نمودن اساسی ترین نیازهای هر شهروندی توجه خاص و ویژه به امر تامین آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب است که نیاز به همکاری و همیاری تمامی مردم ، ارگانها و سازمانها دارد که بی شک فرمانداری در سازماندهی این امر نقش بسزایی دارد .

علوی در ادامه گزارشی از وضعیت منابع آبی شهر جاجرم ارائه نمود و با اشاره به عدم بارندگی مناسب در چند سال اخیر و افت دبی منابع تامین آب شرب از فرماندار شهر جاجرم خواست در جهت جلوگیری از کمبود آب در فصول گرم سال و پیک مصرف با اتخاذ تصمیماتی در ترویج اصلاح الگوی مصرف آب یاریگر شرکت آب و فاضلاب در ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان باشند .

وی در ادامه از روند اجرای پروژه آبرسانی به شهر های گرمه و جاجرم از پروژه کرنخ نیز گزارشی ارائه نمود و افزود به زودی با تحویل گیری کامل این پروژه از شرکت آب منطقه ای ، آب شرب شهرستانهای گرمه و جاجرم از نظر کمی و کیفی ارتقاء چشم گیری خواهد داشت .

در ادامه این دیدار دکتر علی محبی فرماندار شهرستان جاجرم نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مهندس علوی در شهرستان جاجرم بر تعامل بیشتر بین فرمانداری شهرستان جاجرم و شرکت آب و فاضلاب تاکید کرد و افزود کم شدن فاصله ها بین مدیران ستادی استا نها و شهرستانها باعث خدمات رسانی بیشتر و بهینه به مردم عزیز خواهد بود .

دکتر محبی در ادامه ضمن قدردانی از عملکرد امور آب و فاضلاب شهرستان جاجرم آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و ایجاد بستر مناسب برای تعامل شرکت آب و فاضلاب شهری با سایر دستگاههای مرتبط جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان اعلام نمود .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5064 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07