A- A A+

465

با معرفی مهندس علی محمد زاده به عنوان فرماندار شهرستان گرمه ، مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان با ایشان دیدار و گفتگو کرد .

مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت فرمانداری شهرستان گرمه ضمن ارائه گزارشی در مورد وضعیت آب شرب شهرستان گرمه ، تعامل بیشتر فرمانداری با شرکت آب و فاضلاب شهری را در جهت خدمات رسانی هرچه بیشتر به شهروندان خواستار شد .

علوی در ادامه از روند کاهش و افت دبی منابع آب شرستان گرمه به دلیل عدم بارندگی مناسب در سالهای اخیر مطالبی را ارائه نمود و افزود می شود با استفاده از تجربیات روحانیون معزز ، معلمان و دانش آموزان و فرهیختگان شهرستان بستر بسیار مناسبی در راستای مصرف صحیح آب در این شهرستان فراهم آورد .

وی در ادامه از روند اجرای پروژه آبرسانی به شهر های گرمه و جاجرم از پروژه کرنخ نیز گزارشی ارائه نمود و افزود به زودی با تحویل گیری کامل این پروژه از شرکت آب منطقه ای ، آب شرب شهرستانهای گرمه و جاجرم از نظر کمی و کیفی ارتقاء چشم گیری خواهد داشت .

در ادامه این دیدار مهندس علی محمد زاده فرماندار شهرستان گرمه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مهندس علوی در شهرستان گرمه و با تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل امور آب و فاضلاب شهرستان گرمه در ارائه خدمات به شهروندان بر تعامل بیشتر تاکید کرد و افزود فرمانداری شهرستان گرمه در ارائه خدمات به همشهریان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نبوده و در این رابطه با کلیه ارگانها و سازمانها و خصوصا به دلیل اهمیت بسیار بالای مسئله آب شرب با شرکت آب و فاضلاب تعامل سازنده ای خواهد داشت .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
419 بازدید
5170 بازدید

1.37%
12.82%
2.30%
0.05%
0.13%
83.33%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-05-1400, 11:43