A- A A+

برگزاری جشن آب در مدرسه شاهد 2 شهر شیروان

  • چاپ
  • ایمیل

460

در راستای اصلاح الگوی مصرف جشن آب در مدرسه شاهد 2 شهر شیروان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : در مدرسه شاهد 2 شهر شیروان جشن آب در راستای اصلاح لگوی مصرف ، آشنایی دانش آموزان با چرخه آب ، منابع تامین آب ، تصفیه و نحوه توزیع آب برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه که با حضور کلیه مقاطع ابتدایی و در سالن ورزشی مدرسه شاهد برگزار گردید ، مدیر مدرسه شاهد 2 ضمن عرض خیر مقدم به پرسنل شرکت آب و فاضلاب ، برای دانش آموزان در مورد اهمیت آب توضیحاتی ارائه نمودندو در ادامه افزود : دانش آموزان این مدرسه از هفته ها قبل برای برگزاری این جشن آماده شده اند و با ترسیم نقاشی هایی با موضوع صرفه جویی آب و همچنین با تهیه مقالاتی در همین مورد و با آگاهی کامل در این جلسه شرکت نموده اند و هدف از برگزاری این جلسه برای این عزیزان توسط معلمان و مربیان توضیح داده شده است .

در ادامه مهندس سید ابراهیم حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شهر شیروان برای دانش آموزان مطالبی در مورد تامین و توزیع آب و فعالیتهای ارزشمند ی که برای آبرسانی انجام می شود بیان نمودند .

مهندس حسینی گفت : دانش آموزان عزیز باید توجه داشته باشند ، برای تامین آبی که در اختیار ما قرار گرفته چه مشقت و زحمتی کشیده می شود تا از فرسنگها دور تر از شهر از چاه ، چشمه ، قنات و سد استحصال و بعد از تصفیه در اختیار ما قرار بگیرد و ما فقط با باز کردن یک شیر هر چقدر آب که بخواهیم برداشت می کنیم و بعضی مواقع بدون اینکه خودمان متوجه باشیم مقدار بسیار زیادی از این نعمت الهی را به هدر می دهیم .

در ادامه مهندس حسینی برای دانش آموزان راههای مصرف صحیح آب را توضیح داده و با طرح سئولاتی دانش آموزان را به فعالیت بیشتر و شرکت در یادگیری بهتر هدایت نموده و به دانش آموزانی که جواب صحیح می دادند جوایزی نیز اهداء می نمودند .

در این جلسه مهندس عباسپور از کارشناسان بهداشت آب امور آب و فاضلاب شهر شیروان نیز در مورد نیاز های آبی بدن انسان و اینکه اگر آب نباشد چه مشکلاتی گریبانگیر انسان می شود مطالبی را رائه نمود .

در انتهای جلسه مقاله ها و نقاشی های برتر دانش آموزان انتخاب و تعدادی از مقالات بوسیله خود دانش آموزان قرائت گردید و به اثرات برتر جوایزی اهداء گردید .

در پایان جلسه تعداد 60 جلد کتاب با نام(( کتاب آب و روشهای صحیح مصرف )) از سوی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی بین دانش آموزان توزیع گردید  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
115 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35