A- A A+

461

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی جهت تسهیل در امور آب رسانی به شهر ایور با اعضای شورای شهر ایور دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برای دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر ایور در این شهر حضور یافت .

مهندس علوی به همراه معاون بهره برداری و مدیر دفتر حراست در جلسه ای که توسط شورای شهر جهت همکاری متقابل و اخذ تصمیاتی برای هرچه بهتر شدن خدمات آب و فاضلاب در شهر ایور ترتیب داده شده بود حضور یافت .

در ابتدای این جلسه رئیس شورای شهر ، شهردار و اعضای شورای شهر نقطه نظرات خود را در رابطه با مشکلات آب و فاضلاب شهر ایور بیان نمودند که اهم این نقطه نظرات عبارت بودند از : نبود تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب ، تامین آب با کیفیت بهتر و سبکتر برای شهروندان و اصلاح شبکه های قدیمی آب .

سپس مسئول شبکه بهداشت شهر ایور گزارشی از سلامتی آب شرب شهر ایور ارائه نمود و گفت : آب شرب شهر ایور دارای کلیه استاندارد های لازم جهت شرب است و سالم و بهداشتی بوده و هیچ منعی برای شرب ندارد .

در ادامه با توجه به صحبتهای شهردار و اعضای شورای شهر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز با ابراز خرسندی از تعامل و همکاری صمیمانه شهردار و شورای شهر با شرکت آب و فاضلاب گفت : با توجه به اختصاص اعتباراتی که برای این شرکت تعریف شده در حال حاضر امکان شروع پروژه فاضلاب در شهر ایور وجود ندارد اما طرحهای توجیهی و مطالعات این پروژه انجام شده و با استفاده از پتانسیل های بخش خصوصی در دستور کار قرار دارد و در صورتی که بخش خصوصی وارد این مبحث شود با استقبال گرم ما روبرو خواهد شد .

مهندس علوی در مورد بهداشت آب شرب شهر ایور نیزگفت : آب شرب این شهر در رنج آبهای مجاز قرار دارد و هیچ منع بهداشتی برای شرب آن وجود ندارد و بصورت مستمر مورد آزمایش و پایش قرار میگیرد و هنوز هیچ موردی دال بر غیر بهداشتی بودن آب مشاهده نشده است هر چند که مانیز بر این نکته اذعان داریم که ارتقاء کیفیت آب خواسته بجا و معقول هر شهروندی است است و شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در این راستا گامهای موثری برداشته و به دنبال ارتقاء کمی و کیفی آب شرب در کلیه شهر های استان است .

وی در پایان خاطر نشان ساخت : شبکه توزیع آب شرب در شهر ایور با زیر ساختهای روستایی اجرا گردیده و از زمانی که این شهر تحویل شرکت آب و فاضلاب شهری گردیده با تمام توان در رفع مشکلات آن فعالیت دنموده ایم و اصلاح کلی شبکه آب شهر ایور نیاز به اعتبارات کافی دارد که انشاء ا... با مرتفع شدن مشکل اعتبارات این امر در اولین فرصت انجام خواهد شد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1055 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):20
20 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05