A- A A+

257

دانش آموزان پایه چهارم مدرسه قرآنی نور شهر اسفراین در یک اقدام خود جوش دست به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع صرفه جویی آب زدند .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی مدرسه قرآنی نور شهر اسفراین در یک اقدام خود جوش ، مسابقه نقاشی و مقاله نویسی با موضوعات شیوه صحیح مصرف آب وراهکار های صرفه جویی آن برگزار نمودند .

مربیان و مدیر زحمت کش مدرسه پسرانه نور طی نامه ای نقاشی ها و دل نوشته های این عزیزان را به شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ارسال نمودند .

شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و در راستای اجرای دستور مقام معظم رهبری در سال 88 که مردم و مسوولان را به سوي اصلاح الگوي مصرف رهنمون ساختتند و تاكيد داشتند که مساله صرفه‌جويي و اجتناب از اسراف فقط يك مساله اقتصادي نيست، بلكه هم اقتصادي است هم اجتماعي و هم فرهنگي و آينده كشور را تهديد مي‌كند ، به امر فرهنگ سازی اهمیت بسزایی داده معتقد است الگوي مصرف را بايد از كل به جزء اصلاح نمود يعني ابتدا بايد زيرساخت‌ها را فراهم كنيم و به آموزش‌هاي لازم و تبليغات صحيح بپردازيم لذا با توجه به اين كه وزارت آموزش و پرورش نقش بسزايي در نهادينه كردن اصلاح الگوي مصرف دارد، اجراي دقيق و همه‌جانبه اين شعار در اين وزارتخانه منجر به بهينه‌سازي و بهينه‌گرايي در سطوح خرد و كلان جامعه براي اقشار مختلف مي‌شود.

لذا اين سازمان دولتي بستر مناسبي براي پرورش نسل نوانديش و آشنا كردن آنها با محدوديت‌هاي موجود اعم ازمحدوديت‌هاي زماني، منابع موجود و... و همچنين تغيير رويه از كميت‌گرايي به سوي كيفيت‌گرايي است و شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از مدیران و معلمانی که در استای بهینه سازی اصلاح الگوی مصرف قدم بردارند تقدیر تشکر نموده و دست آنها را به گرمی می فشارد .    

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5081 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07