A- A A+

79-1

دکتر تشیعی معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کشور در سفر دو روزه به استان خراسان شمالی در تاریخ های 26و 27 آذرماه سال جاری از پروژه ها و تاسیسات شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی بازدید نمودند. در جریان این بازدید آقای مهندس واقفی مدیر کل دفتر نظارت کیفیت و بهداشت آب، مهندس وکیلی مدیر کل دفتر بهره برداری فاضلاب و مهندسی مبینی مدیر کل دفتر بهبود روشهای بهره برداری آب نیز حضور داشتند. که در ابتدا از تصفیه خانه فاضلاب بازدید بعمل آمد.

در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد مهندس سید ابراهیم علوی گزارشی درباره ویژگیهای تصفیه خانه شهر بجنورد بعنوان پیشرفته ترین تصفیه خانه فاضلاب شهری شرق کشور ارائه نمود و گفت با ارتقاء مدول یک و ایجاد مدول دوم این تصفیه خانه، در حال حاضر ظرفیت این تصفیه خانه به 20000 هزار متر معکب در شبانه روز افزایش یافته و به صورت لجن فعال با هوادهی گسترده می باشد.

دکتر تشیعی نیز در این بازدید نظافت، نظم و کیفیت اجراء و تجهیزات به کار رفته در این تصفیه خانه به خصوص در آزمایشگاه فاضلاب را نکات مثبت این مجموعه اعلام نمود.

79-2

وی کیفیت پساب خروجی را خوب و مطلوب دانست و گفت با عنایت به ایجاد فرایند مکانیزه و پیشرفته در این تصفیه خانه که باعث ارتقاء کیفی پساب خروجی شده است که پتانسیل بالایی جهت مصارف صنعتی و کشاورزی در استان خراسان شمالی به وجود آورده است که باید تلاش شود تا ضمن معرفی این ظرفیت، مسئولین را مجاب به استفاده از این توانایی بالقوه کرد.

تشیعی در ادامه از آزمایشگاه مرکزی شرکت بازدید بعمل آورند و بر اهمیت کنترل و پایش مداوم آب توزیع شده در شبکه آب شهری تاکید نمودند.

وی همچنین به صورت سرزده از مرکز ارتباطات مردمی 122، امداد آب و اطاق مدیریت بحران بازدید نمودند و از تلاشهای شبانه روزی همکاران این مجموعه تقدیر نمود و تجهیزات موجود در اطاق مدیریت بحران را مناسب دانست در این بازدید تجهیزاتی که توسط کارشناسان و پرسنل این مجموعه طراحی و ساخته شده بود نیز به معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی معرفی گردید که وی آنها را الگوی بسیار مناسبی برای سایر شرکتها دانست.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفای کشور در پایان از طرح آبرسانی از سد شیرین دره به بجنورد و تصفیه خانه آب شهر بجنورد بازدید نمودند و از اینکه اجراء چنین طرحی با استقرار یکی از پیشرفته ترین تصفیه خانه آب کشور باعث ارتقاء کیفی آب مرکز استان شده تشکر نمود و از مسئولان استانی خواستار اجراء رینگ شمالی شهر بجنورد جهت توزیع این آب با کیفیت در مناطق شمالی شهر بجنورد شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
288 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 07-08-1399, 13:20