A- A A+

76-1

در نشست مشترک معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفای کشور با مدیران و معاونین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی عنوان شد که ماموریت شرکتهای آب و فاضلاب ضامن سلامتی افراد است و تحت هر شرایطی خدمات باید ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی دکتر حمید رضا تشیعی معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان خراسان شمالی ضمن بازدید از پروژه هایی این شرکت در نشست ویژه با مدیران و معاونین شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی این استان ، مسائل و مشکلات آبفای و آبفار استان را مورد بررسی قرار دادند.

76-2

 

دکتر تشیعی در این نشست گفت: طی بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب شهر بجنورد علی رغم مشکلات صنعت آب و فاضلاب در سالهای اخیر رشد و پیشرفت خیلی خوبی داشته است .

 

دکتر تشیعی در ادامه افزود با توجه به تعرفه پائین (عدم واقعی بودن تعرفه )آب و مشکلات مالی سالهای اخیر و همچنین مصرف بی رویه آب در کشور عزیز مان ایران که در منطقه کم آب جهان قرار دارد با توجه به افت منابع آبی شرکتهای آب و فاضلاب را با چالش روبرو خواهد کرد. اما ماموریت شرکتهای آب و فاضلاب ضامن سلامتی افراد است و تحت هر شرایطی خدمات باید ارائه گردد.

 

وی در ادامه به پتانسیل و ظرفیتهای نیروی انسانی شرکتهای آب و فاضلاب اشاره نمود و گفت : علیرغم کمبود تعرفه آب و مشکل منابع مالی و تحولات اقتصادی و رشد قیمتها در سالهای اخیر که مشکلات شرکتهای آب و فاضلاب روز به روز تشدید می شود ، اما بهسازی تاسیسات و خدمات در شرکتهای آب و فاضلاب تحت تاثیر شرایط فوق قرار نگرفته و به دلیل پتانسیل و ظرفیتهای بالای نیروی انسانی در شرکتهای آب و فاضلاب شاهد رشد کیفیت خدمات آب و فاضلاب به ویژه در استان خراسان شمالی با توجه به تازه تاسیس بودن این استان هستیم.

 

در این جلسه مهندس سید ابراهیم علوی ضمن ارائه گزارش از روند آبرسانی به شهرهای استان و وضعیت منابع آبی استان خواستار تکمیل رینگ شمالی شهر بجنورد جهت توزیع آب سد شیرین دره در این مناطق شد.

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1642161
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
504 بازدید
1654 بازدید
6765 بازدید
6765 بازدید
59641 بازدید
31806 بازدید
1642161 بازدید

پیش بینی امروز
1272

1.32%
11.44%
2.49%
0.06%
0.18%
84.51%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):9
9 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 07-07-1399, 13:46