A- A A+

440

روز سه شنبه 23 مهر ماه همزمان با چهارمین روز از هفته کاهش بلایای طبیعی ، اکیپ بحران این شرکت همگام با سایر ارگانهای دولتی و خصوصی استان در مانور زلزله ای که از سوی استانداری خراسان شمالی طرح ریزی شده بود شرکت نمود .

439

این مانور در روستای آق باغ شهر تیتکانلو از توابع شهرستان فاروج برگزار گردید و صحنه های یک زلزله واقعی در این مانور بازسازی گردید.

با اعلام خبر وقوع زلزله از سوی استانداری در ساعت 5 صبح روز سه شنبه ، فورا اکیپ بحران شرکت آب و فاضلاب استان نیز در محل اتاق بحران خود واقع در تصفیه خانه آب تشکیل جلسه داد و با کلیه امکانات و تجهیزات آبرسانی به محل اعزام و در ساعت 30/7 در محل مانور حضور یافت و عملیات آبرسانی به کمپ زلزله زدگان را آغاز نمود و پس از نیم ساعت آب شرب در کمپ زلزله زدگان جریان یافت و از سوی دیگر اکیپ بحران با تصفیه و بسته بندی آب در نایلونهای پلاستیکی آب شرب بهداشتی را نیز در چادر های برپاشده توزیع نمودند .

در این مانور که به منظور سنجش میزان آمادگی نهادها و ارگانهای خدمات رسان در زمان وقوع هرگونه بحرانی برگزار گردیده بود اکیپ بحران شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با کلیه لوازم و تجهیزات از قبیل تانکر آب سیار ، آزمایشگاه آب سیار ، دستگاه تصفیه و بسته بندی آب سیار ،خود روهای امداد رسانی، مخازن آب فلکسی بل ، مخازن آب 1000 لیتری ، چادر های استقرار ، موتورهای برق ، پمپ ها و کفکشها و کلیه لوازم مورد نیاز جهت آبرسانی و ... در این مانور شرکت نمود .

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل این شرکت نیز که از اولین لحظات این مانور همگام با دیگر نیروها و پرسنل در برپایی این مانور همکاری می نمود در پایان این مانور ضمن ابراز خرسندی از حضور به موقع ، عملکرد بسیار خوب ، تهیه و آماده بکار بودن لوازم و تجهیزات بحران ، این مانور را آزمایش خوبی جهت سنجش میزان آمادگی پرسنل در مواقع بروز حوادث غیر مترقبه خواند و از کلیه پرسنل تقدیر و تشکر نمود .

این مانور در ساعت 12 ظهر با بازدید نژاد حسین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ، مهندس عوض زاده مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استانداری ، منصور درتومی فرماندار شهرستان فاروج و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی از کمپ برپاشده به پایان رسید .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
477 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):20
20 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42