A- A A+

430

مهندس امیر فاطمی به عنوان سرپرست جدید امورآب و فاضلاب شهرستان جاجرم منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : طی حکمی از سوی مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت ، مهندس سید امیر فاطمی به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان جاجرم منصوب گردید .

جلسه تودیع و معارفه ای به همین مناسبت در روز دوشنبه هشتم مهر ماه در محل امور آب و فاضلاب شهرستان جاجرم با حضور فرماندار این شهرستان ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ، معاون بهره برداری شرکت و کلیه پرسنل این امور تشکیل گردید .

در این جلسه از زحمات مهندس جلیل فاطمی مدیر سابق قدر دانی شد و مهندس امیر فاطمی به عنوان سرپرست جدید معرفی گردید .

مهندس علوی در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده در این امور گفت : مدیریت امانتی است که یک شخص به شخص دیگر واگذار می شود و مدیری موفق است که به این امانت چیزی افزوده باشد .

علوی افزود مدیریت همچون ابری است می آید و اندوخته های خود را در محیطی می بارد بعد می رود و بطبع پس از گذشت مدتی باید مدیری جدید و تازه نفس و جوان با پتانسیل های جدید برای نشاط، پویایی و تحرک بیشتر پرسنل درجهت نیل به اهداف تعریف شده آن سازمان معرفی شود .

در پایان این جلسه ایمانپور فرماندار شهرستان جاجرم نیز با اشاره به اقدامات بسیار ارزشمندی که در زمینه تامین آب شرب شهرهای جاجرم ، سنخواست و شوقان در سالهای اخیر شده از زحمات مهندس جلیل فاطمی تقدیر و تشکر نمود .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
806 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17