A- A A+

415با توجه به محدود بودن منابع آبی در صورت استمرار روند افزایش مصرف آب ، افت فشار در شبکه توزیع در بعضی از شهرها دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی با اعلام خبر فوق گفت: با اتخاذ تدابیر مناسب جهت تامین آب در شهرهای تحت پوشش و مدیریت توزیع آب با انجام عملیات شیر بانی و خارج کردن لوله های فرسوده از مدار، رفع به موقع اتفاقات و راه اندازی پلیس آب در امورهای تابعه و هشدار به شهروندان پر مصرف مشکل افت فشار و کم آبی در هیچ یک از شهرهای استان خراسان شمالی در تابستان امسال وجود نداشته است.

سید ابراهیم علوی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی تمام توان خود را به کار بسته است که علیرغم افزایش 35 تا 40 درصدی مصرف آب توسط مشترکین از قطع و افت فشار روزهای گرم اخیر جلوگیری نماید . اما با توجه به محدود بودن منابع آبی در صورت استمرار روند افزایش مصرف آب ، افت فشار در شبکه توزیع در بعضی از شهرها دور از انتظار نخواهد بود.

علوی در ادامه از شهروندان استان خراسان شمالی خواست بمنظور بهره مندی از آب با فشار مناسب در تمامی ساعات شبانه روز از مصارف غیر ضروری جدداً خودداری نمایند و صرفه جویی را تا حد امکان مورد توجه قرار دهند در صورت عدم رعایت سایر شهروندان با شماره تلفن 122 مرکز ارتباطات مردمی این شرکت تمامس تا تذکرات و اقدامات لازم توسط همکاران شرکت آب و فاضلاب داده شود.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
860 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):31
31 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15