A- A A+

شهرام رمضانی به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان معرفی گردید .

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني این شرکت، طی حکمی از سوی مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، شهرام رمضانی به عنوان سرپرست جدید امورآب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان معرفی گردید .

روزیک شنبه مورخ بیست و سوم تیر ماه سال جاری جلسه معارفه ای به همین منظور در محل امور آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان با حضور فرماندار شهرستان مانه و سملقان ، بخشدار بخش مرکزی شهر آشخانه ، مدیر عامل ، مدیر حراست و کلیه کارکنان این امور برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا مهندس نوری مدیر سابق این امور در مورد دستاوردها و عملکرد مدیریت خود گزارشی را ارائه نمود و سپس مهندس سید ابراهیم علوی ضمن اعلام رضایت از عملکرد مهندس نوری از زحمات وی تقدیر و تشکر نمود و خطاب به پرسنل این امور گفت : هیچ فردی به تنهایی در یک مجموعه قادر به انجام کارهای بزرگ نخواهد بود و این امر موقعی تحقق می یابد که تمامی افراد یک مجموعه با هم همکاری ،تعامل و همفکری داشته باشند .

علوی همچنین از کلیه پرسنل امور مانه و سملقان خواست تا با توکل به خدا و با همفکری و یکدلی در کنار مدیر جدید قرار گرفته و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند و با غلبه بر مشکلات در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان مانه و سملقان کوشش نمایند .

412

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5126 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07