A- A A+

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: در آستانه روز کارگر مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل به همراه معاونین و مدیر امور بجنورد با حضوردر واحد اتفاقات شهر بجنورد، نشست صمیمانه ای با کلیه پرسنل این واحد برگزار نمود .

در ابتدای این نشست مهندس سلیمی مدیر امور آب و فاضلاب شهر بجنورد گزارشی در مورد عملکرد واحد اتفاقات در سال 91 ارائه نمود و با اعلام رضایت از عملکرد این واحد گفت : با واگذاری این واحد به بخش خصوصی بسیاری از مشکلاتی که قبلا با آن مواجه بودیم مرتفع گشته و با بکار گیری نیروهای متخصص و جوان ،  زمان حضور بر سر اتفاق در شهر بجنورد به کمتر از 15 دقیقه کاهش یافته است  .

مهندس سید ابراهیم علوی در ادامه این نشست ضمن عرض تبریک ایام ولادت باسعادت فاطمه زهرا (س) روز زن ، روزکارگر از زحمات خستگی ناپذیر و شبانه روزی پرسنل اتفاقات تقدیر و تشکر نمود و در ادامه افزود : کار آبرسانی و سقایی کار بسیار پرزحمت ، حساس و در عین حال دارای جایگاه بسیار بالایی در نزد خداوند است وباید شکر گزار این نعمت باشیم که این وظیفه مهم بر عهده ما قرار گرفته تا بتوانیم در کنار کسب رزق و روزی حلال باقیات صالحات نیز برای روز حساب ذخیره نمائیم.

مهندس علوی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم و احادیثی از ائمه اطهار در مورد اهمیت آب و آبرسانی گفت : ارزش واقعی یک لیوان آب بسیار بالاست و کلید ارتباط با خداوند طهارت و پاکیزگی است که این پاکیزگی با آب امکان پذیر است و این نشانه ای است برای بیان اهمیت آب و شغل مقدس سقایی که به آن مشغول هستیم و باید قدر این شغل را بدانیم و در راه خدمت گذاری به مردم پیش از پیش کوشا تر باشیم و بخاطر چنین شغلی خداوند را شاکر و سپاسگذار باشیم .

علوی در ادامه از پرسنل سخت کوش واحد اتفاقات شهر بجنورد خواست تا عزم و اراده ، علم بکار ، عمل همراه با خلاقیت و عجل ( انجام دادن به موقع کارها ) را سرلوحه کار خود قرار دهند و بتوانند رضایت خالق هستی را کسب نمایند .

وی از پرسنل واحد اتفاقات خواست همیشه در کنار سلامت جسمی ، سلامت روانی و سلامت اخلاقی را نیز مد نظر داشته باشند و در همه احوال خداوند بلند مرتبه را شاهد و ناظر اعمال و رفتار خود بدانند و با آماده بکار نمودن وسایل و تجهیزات ، استفاده از وسایل و امکانات ایمنی و با انجام به موقع کارها در ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان از هیچ کوششی فروگزار نباشند .

در انتهای این جلسه پرسنل اتفاقات مسائل و مشکلات خود را با مدیر عامل در میان گذاشتند و مهندس علوی پس از راهنمایی های لازم سه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات برای  تشویق بیشتر کسانی که بهترین عمکرد ( انجام وظایف ، رفتار و اعمال ) را داشته باشند در نظر گرفت .

لازم به توضیح است که بعد از جلسه نماز ظهر عصر با حضور کلیه حاضرین در جلسه و با امامت، امام جماعت ستاد برگزار گردید .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1433 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):18
18 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 03-08-1399, 12:12