A- A A+

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب استان خراسان شمالي : طی تقدیر نامه ا ی از سوی محمد حسین نژاد حسین معاون توسعه مدیریت و منایع انسانی استاندار خراسان شمالی از مهندس سید ابراهیم علوی  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جهت پیشبرد اهداف دولت الکترونیک  تقدیر تشکر به عمل آمد .

در قسمتهایی از این تقدیر نامه آمده است : بی تردید توسعه و پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان مرهون تلاش و مجاهدت افرادی است که با اخلاص و تعهد هه توان خویش را در طبق اخلاص نهاده و دل در گرو خشنودی خداوند تبارک وتعالی دارند و خدمت به مردم را باعث عزت و سربلندی خود می دانند .

بدینوسیله از تلاشهای خالصانه شما در پیشبرد اهداف دولت الکترونیک در استان تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روز افزون شما را در جهت خدمت به اسلام و انقلاب و امت شهید پرور استان خراسان شمالی ((باب الرضا (ع) و گنجینه فرهنگ ها )) تحت رهبری های داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم .

خاطر نشان می شود : نژادحسین دوم اسفند ماه با حضور در  شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  از نزدیک با فعالیتهای انجام گرفته توسط این شرکت در رابطه با طرح تکریم ارباب رجوع و دولت الکترونیک بازدید نمودند و اقدامات صورت گرفته در شرکت را مثبت ارزیابی نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
661 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):37
37 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15