A- A A+

کارگاه سه روزه آموزشی ممیزی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به منظور حفظ و ارتقاء سیستم های مدیریت یکپارچه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : یک دوره کارگاه آموزشی ممیزی  به مدت سه روز از یکم الی سوم آبان ماه سال جاری با حضور بیش از 50 نفر از پرسنل در محل سالن جلسات شهید عباسپور  این شرکت برگزار گردیدکه در این گارگاه ضمن تشریح مبانی ممیزی بر اساس استاندارد IMS  به معرفی انواع ممیزی، ممیزی در محل ، تهیه برنامه ممیزی ، صلاحیت ممیزان ، مسئولین سر ممیز ، اندازه و ترکیب تیم ممیزی ، بررسی مستندات و همچنین چک لیست ممیزی پرداخته شد .

مهندس آغ قلعه معاون برنامه ریزی و منابع انسانی  این شرکت در  مورد خبر فوق گفت : با عنایت به اینکه سیاست های وزارت نیرو در شرکتهای آب و برق بر این اصل استوار است که ارزیابی در همه ابعاد در کلیه شرکتها بصورت مستمر انجام شود و نتایج آن برای مدیران ارشد مبنای تصمیم گیری باشد و همچنین توصیه موکد دفتر تحول مدیریت آن وزارت خانه مبنی بر تعالی سازمانی کلیه شرکتها تابعه ، شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی را بر آن داشت تا نسبت به ایجاد و پیاده سازی سیستم های مدیریتی اقدام نماید .

در همین راستا پس از رتبه بندی و ارزیابی مشاوران مورد تایید شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نسبت به عقد قرار داد با مشاور مرتبط و ذی صلاح در مورد پیاده سازی سیستم های مدیریتی اقدام نمود .

مهندس آغ قلعه افزود : سیستم های مدیریتی یاد شده شامل سیستم مدیریت کیفیت ، سیستم مدیریت زیست محیطی ، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی می باشد که برای تداوم و صحت عملکرد این سیستم ها لازم است بصورت ادواری و مستمر این مقوله مورد ارزیابی و پایش قرار گرفته و نتایج این پایش برای انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در جلسه بازنگری مدیریت به مدیران ارشد اعلام گردد .

وی در ادامه گفت : به همین منظور این شرکت برای بوجود آوردن این سیستم ارزیابی اقدام به برگزاری کارگاه تربیت ارزیاب و ممیز داخلی در یک دوره سی ساعته با حضور مدرس و مشاور مورد تایید شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار نمود و شرکت کنندگان در این دوره قادر خواهند بود عملکرد درست این سیستم هارا بصورت دوره ای شش ماهه مورد صحه گذاری قرار دهند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
160 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):18
18 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35