A- A A+

رویکرد بین باز نشستگان و شاغلین در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی رویکرد مودت و دوستی است

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب خراسان شمالي : روز یک شنبه مورخ نوزدهم شهریور ماه سال جاری مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت با دعوت از باز نشستگان جلسه ای را برای رسیدگی به مشکلات ، گلایه ها و پیشنهادات این عزیزان برگزار نمود .

در ابتدای این جلسه مهندس علوی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باز نشستگان در شرکت گفت : قدر دانی و تشکر نمودن از کسی که بهترین زمان از عمر خود را صرف خدمت به مردم نموده کار ساده ای نیست که بتوان در یک جلسه و یا مراسمی با اهداء یک هدیه آنرا انجام داد ،  بلکه باید پای صحبتها و درد دلهای این عزیزان نشست و برای مشکلات آنان راه حل های اساسی ارائه نمود .

مهندس علوی افزود : تمام عزیزان بازنشسته که عمر گرانمایه خود را در این شرکت سپری نموده اند در حال حاضر در جایگاه بسیار خوبی قرار دارند و همچون سالیان گذشته در کنار ما هستند و خواهند بود و این وظیفه ماست که از تجربیات ارزشمند این عزیزان استفاده نمائیم و بر همت بلند آنان ارج نهیم .

علوی رویکرد بین بازنشستگان و شاغلین شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی را رویکرد مودت و دوستی بر شمرد و گفت : تعامل و همفکری بین شاغلین و بازنشستگان رمز موفقیت در پیشبرد اهداف شرکت خواهد بود و لذا این دوستی و مودت باید بیشتر از گذشته ادامه داشته باشد و بازنشستگان نیز خود را تافته جدا بافته از این شرکت فرض نکنند .

در ادامه این جلسه تعدادی از بازنشستگاه نظرات ، دیدگاهها و مشکلات خود را مطرح نمودند  و در پایان نیز جهت تعامل بیشتر بازنشستگان با هم و با پرسنل شاغل در شرکت ، خواستار تشکیل کانون باز نشستگان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی شدند .

در پایان جلسه مدیر عامل پس از شنیدن تمام صحبتها و پیشنهادات باز نشستگان گفت : آن چیزی که در قوانین ، مقررات و آئین نامه ها برای بازنشستگان در نظر گرفته است حق این عزیزان است و این شرکت نیز در اجرایی نمودن آنها از هیچ کوششی فرو گزار نبوده و همچون گذشته این روند را ادامه خواهد داد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
559 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):45
45 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15