A- A A+

برگزاری مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  در مورخ 21/5/91 در سالن کنفراس شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت در مورخ 21/5/91 به ریاست مهندس شهرابی فرهانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت مهندسی آبفای کشور و با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی و سایر سهامداران در سالن کنفراس شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار گردید.

ابتدا مهندس سید ابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت به تشریح فعالیتها و اقدامات انجام گرفته در سال 1390 پرداخت و گفت: با استفاده از پتانسیل و توانایی مدیران و کارشناسان متخصص و برون سپاری فعالیتها و انجام نظارت گسترده ضمن جذب اعتبارات، اجرای پروژه ها را نیز سرعت بخشیدیم. همچنین با کسب جایگاه ویژه ای در ابعاد مختلف در بین شرکتهای آب و فاضلاب سراسر کشور از جمله بالا رفتن سطح حرفه ای شرکت، کاهش دوران وصول مطالبات، صرفه جویی در هزینه ها و ثابت نگه داشتن زیان و اجراء کامل تعهدات بودجه سالیانه بعنوان سند راهبردی در راستای بنگاهداری اقتصادی روند رو به رشد که در سنوات قبلی ایجاد شده بود را بهبود بخشیم تا توانستیم شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی را بعنوان دستگاه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی از ابتدای تاسیس  استان تا کنون شاخصهای اختصاصی و عمومی در سطح استان خراسان شمالی در بین سایر دستگاههای اجرایی معرفی نمایم.

مجمع عمومی عادی صاحبان سهام

محمد رضا عفتی معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد خوب شرکت آب و فاضلاب در اجرای طرحهای آبرسانی به شهر ها و مساکن مهر گفت: در سال 1390 شاهد اجراء طرحهای خوبی آبرسانی توسط این شرکت جهت تامین افت فشار در مناطق مرتفع شهر های استان بوده ایم که در سال جاری این امر محقق شد و هیچ گونه مشکلی در خصوص افت فشار و قطعی آب در شهر های استان را شاهد نبودیم. همچنین با تلاش و پیگیری های  طرح آبرسانی از سد بارزو به شیروان انجام گرفته که علاوه بر ارتقاء کمیت، کیفیت آب نیز دراین شهر ارتقاء یافته که شهروندان این شهر این امر احساس نموده و همچنین با پیگیرهای لنجام گرفته، طرحهای آبرسانی به شهر های بجنورد از سد شیرین دره ، اسفراین از سد بیدواز و شهر های گرمه و جاجرم از کرنخ  که همگی در قالب مهر ماندگار هستند تا پایان سال جاری  به اتمام خواهد رسید

در ادامه این جلسه مهندس شهرابی فرهانی ضمن تقدیر از اعضاء هیات مدیره  جهت ارتقاء شاخص های کمی و کیفی شرکت گفت: خوشبختانه این شرکت با برخوداری از نیرو های جوان و متخصص که  دارای کمترین میانگین سنی مدیران در بین شرکتهای آب و فاضلاب می باشند ، توانسته خود را بعنوان شرکت چابک در همه زمینه ها معرفی نماید. و سطح حرفه ای خود را به 18 ارتقاء دهد و جایگاه خوبی را  در بین شرکتهای آب و فاضلاب به خود اختصاص دهد. وی همچنین این شرکت را بعنوان شرکت پیشرو در مباحث مالی معرفی نمود و از ارائه به موقع گزارشهای شفاف و جامع به مجمع عمومی تشکر نمود

در پایان کارشناسان و اعضاء و حسابرس قانونی شرکت در خصوص صورتهای مالی و گزارش تجدید ارزیابی دارائیهای شرکت نقطه نظرات خود را بیان داشته و صورتهای مالی و گزارش تجدید ارزیابی شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1190 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):54
54 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15