A- A A+

در بازدید دکتر بنکداری معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از استان خراسان شمالی عنوان شد :

بهره برداری از سه طرح آبرسانی به شهرهای بجنورد، اسفراین و گرمه جاجرم تا پایان سال جاری

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: در هشتم مرداد ماه سال جاری معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور از طرحهای آبرسانی به بجنورد، اسفراین و گرمه جاجرم به همراه معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی، مدیران عامل شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی ، آب منطقه ای و سایر مسئولان استانی و شهرستانی بازدید نمودند.

images/stories/201.jpg

در این بازدید ابتدا از پروژه آبرسانی از سد شیرین دره به شهر بجنورد  و تصفیه خانه آب این پروژه بازدید بعمل آمد و در حاشیه این بازدید دکتر بنکداری ضمن مطلوب ارزیابی کردن پروژه گفت: با توجه به پیگیری بعمل آمده توسط مسئولین استانی و کشوری و تلاش شبانه روزی همکاران آب منطقه ای استان این طرح در قالب مهر ماندگار قرار گرفته که باید با تخصیص اعتبارات لازم از سوی مسئولین در سال جاری و در موعد مقرر به صورت رسمی افتتاح و وارد مدار بهره برداری قرار بگیرد.

همچنین بنکداری از طرح آبرسانی از سد بیدواز به شهر اسفراین نیز بازدید بعمل آورده و از کیفیت اجراء و پیشرفت ان ابراز رضایت نمود.

وی در ادامه از طرح آبرسانی به مسکن گلستان شهر بجنورد بازدید بعمل آورده و اعلام نمود در حال حاضر هیچ مشکلی جهت واگذاری انشعاب آب به این مجموعه را  نداریم و تعاونی های مسکن با توجه به توافق بعمل آمده وزارت نیرو با وزارت شهر و راه سازی و بانک مسکن می توانند اقدام به خرید انشعاب آب نمایند .

در پایان این بازدید با تشکیل جلسه ای در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی مراحل اجرای طرح آبرسانی از کرنخ به شهرستانهای گرمه و جاجرم مورد بررسی قرار گرفت.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
12113 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):31
31 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 27-02-1400, 08:04